بعد از چندین ماه توقف در فروش بلیط هواپیما ایرلاین ایران ایر به فرانکفورت به دلیل شیوع ویروس کووید 19، از 12 مهر ماه انجام این پرواز از سر گرفته می شود.

آلمان جز اولین کشورهای اروپایی است که پس از شیوع ویروس کرونا مرزهای هوایی و زمینی خود را بسته و ورود پرواز های خارجی را ممنوع اعلام کرد.

 به گزارش ایسنا با شیوع همه گیری ویروس کووید 19 در جهان، سازمان هواپیمایی کشوری آلمان برای جلوگیری از انتشار این ویروس و کنترل بیماری در کشور بسیاری از پرواز های ورودی شرکت های هواپیمایی جهان از جمله ایران ایر یا هما را به تمامی فرودگاه های این کشور تا اطلاع ثانوی متوقف کرد.

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یا ایران ایر (هما) شرکت هواپیمایی حامل پرچم ایران است که به بیش از 70 مقصد در سراسر جهان پرواز انجام می دهد.

در بین مقاصد پروازی این ایرلاین 3 شهر

  1. کلن
  2. فرانکفورت
  3. هامبورگ

کشور آلمان وجود دارد که پس از ماه ها تعلیق، پرواز فرانکفورت این ایرلاین از 12 مهر ماه سال جاری از سر گرفته خواهد شد.

 

w1

 

پس از چندین ماه پیگیری و مذاکره سازمان هواپیمایی کشوری برای از سرگیری دوباره پرواز های ایران ایر به فرودگاه های فرانکفورت و هامبورگ، سرانجام مجوز انجام مجدد پرواز های این ایرلاین به این کشور توسط سازمان هواپیمایی کشوری و وزارت بهداشت کشور آلمان صادر شد.

حال پس از 5 ماه توقف پرواز های ایران ایر به المان، 12 مهر ماه سال جاری انجام این پرواز ها دوباره از سرگرفته می شود.

با انجام پرواز 12 مهر ماه ایران ایر به فرانکفورت، این اولین پرواز اروپایی ایران پس از چندین ماه توقف در پرواز ها خواهد بود که توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد.

با برنامه ریزی های انجام شده پرواز ایران ایر به مقصد فرانکفورت دو روز در هفته در روز های شنبه و چهارشنبه انجام خواهد شد.

این پرواز با شماره 721 از فرودگاه امام خمینی به سمت فرودگاه فرانکفورت المان انجام خواهد شد.

پرواز ایران به فرانکفورت در ساعت 6:20 صبح از فرودگاه امام خمینی حرکت و در ساعت 10:20 به وقت محلی در فرودگاه فرانکفورت المان به زمین خواهد نشست.

پرواز بازگشت نیز در همان روز با شماره 720 از فرودگاه فرانکفورت حرکت و در فرودگاه امام خمینی به زمین خواهد نشست.

زمان پرواز بازگشت از فرانکفورت ساعت 12 به وقت محلی خواهد بود که در ساعت 18:50 به وقت ایران در فرودگاه امام خمینی فرود خواهد آمد.

 

w2

 

برای خرید بلیط هواپیما فرانکفورت از اینجا اقدام به خرید نمایید.

توجه داشته باشید که در حال حاضر ورود به هر کشوری شرایط و قوانین خاصی دارد که باید آن را رعایت نمایید.

مهم ترین قوانین تعیین شده توسط تمامی دولت ها برای ورود مسافران همراه داشتن تست منفی کووید 19 از آزمایشگاه های مشخص شده می باشد.

قبل از خرید بلیط هواپیما از شرایط و قوانین تعیین شده کشور المان برا ورود مسافران مطلع شده و بدون مدارک مشخص شده سفر نکنید.