ایرج شهین باهر در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان، با بیان این‌که با همکاری و همراهی نیروی انتظامی، بیش از پیش جلوی ساخت و ساز غیرمجاز مسکن را می‌گیریم، اظهار کرد: شهرداری تبریز در حوزه‌های مختلف، همکاری نزدیکی با نیروی انتظامی دارد که نتیجه آن اجرای قانون و رضایتمندی مردم است.

وی با اشاره به لزوم همکاری دستگاه‌ها با یکدیگر در مقطع فعلی، ادامه داد: هرگاه همراهی و همکاری بین شهرداری تبریز و نیروی انتظامی بیشتر بوده، نظم شهر نیز بیشتر شده و موضوعات دو طرف، حل و فصل شده است.

شهردار تبریز با بیان این‌که در شرایط فعلی هیچ دستگاه خدمات رسانی نمی‌تواند به تنهایی خدمات با کیفیت ارائه دهد، تاکید کرد: نیاز است تا شهرداری و نیروی انتظامی در کنار هم باشند تا بتوانند مشکلات را پوشش دهند؛ ماموریت‌های شهرداری متفاوت بوده و ما هرگاه از دستگاه‌های موازی کمک گرفته‌ایم، کار را به خوبی پیش برده‌ایم.

وی ادامه داد: موضوع مهم دیگر مربوط به راهنمایی و رانندگی و سد معبر وانت بارها است. طبق بخشنامه اخیر، صد درصد این موضوع به عهده راهنمایی و رانندگی است و البته ماهم در کنار راهنمایی و رانندگی هستیم چراکه پارک دوبله در کنار خیابان، چهره شهر را زشت می کند.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی یادآور شد: ما انتظار داریم که همکاری بین دستگاه ها بیشتر از قبل شود تا مشکلات شهر را در حوزه های مختلف برطرف کنیم. این مشکلات مربوط به تحریم و بودجه و ... نیست و به خود ما ربط دارد و باید با جدیت و همراهی بیشتر آنها را رفع کنیم.