در ادامه به معرفی شغل هایی خواهیم پرداخت که بازار کار عالی و پردرآمدی داشته و از آینده بسیار عالی برخوردار می باشند.

  1. شغل تعمیرات موبایل

یکی از پولسازترین مشاغل آزاد در بازار کار امروز تعمیرات موبایل است. همانطور که می دانید امروزه موبایل یکی از پرکاربردترین وسایل بوده و کمتر کسی را می توان دید که از این وسیله استفاده نکند. کاربردهای بسیار این وسیله باعث شده است تا افراد بسیاری از فعالیت های روزمره خود را از طریق موبایل انجام دهند.

با توجه به افزایش کاربری موبایل بدون شک تقاضا برای تعمیرات آن نیز افزایش می یابد. از آنجایی که تعمیرات موبایل امری تخصصی بوده و نیاز به دانش و مهارت لازم دارد بنابراین متخصصان تعمیرات موبایل از بازار کار عالی برخوردار می باشند.

برای ورود به بازار کار تعمیرات موبایل تنها کافیست دوره تعمیرات موبایل را در آموزشگاهی معتبر سپری کرده و در مدت زمان کوتاهی صفر تا صد تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع موبایل را فراگرفته و وارد بازار کار این شغل شوید.

v2

  1. شغل نصب کولر گاری

نصب کولر گازی از دیگر مشاغل پر سود در بازار کار آزاد امروز است. همانطور که می دانید امروزه به دلیل مزایا بسیار کولر گازی در مقایسه با دیگر سیستم های تهویه مطبوع تقاضا برای نصب کولر گازی افزایش یافته است و در آینده نیز بیشتر خواهد شد. این افزایش تقاضا نشان از آینده شغلی و بازار کار عالی نصب کولر گازی می دهد.

ورود به بازار کار این شغل کار سختی نبوده و تنها نیازمند کسب مهارت های لازم این شغل می باشد. خوشبختانه امروزه آموزشگاه های متعددی دوره های آموزش نصب کولر گازی را برگزار کرده و در مدت زمان کوتاهی کارآموزان خود را به نصاب حرفه ای کولر تبدیل می کنند، توصیه ما به شما عزیزان برای ورود به این شغل شرکت در دوره های کولر گازی می باشد.

  1. شغل تعمیرات پکیج دیواری

شغل تعمیرات پکیج دیواری از دیگر مشاغل پولساز در بازار کار امروز است. امروزه به دلیل کاربرد و مزایای بسیار پکیج دیواری در مقایسه با دیگر سیستم های گرمایشی تقاضا برای نصب پکیج افزایش یافته است با افزایش خرید و نصب پکیج بدون شک نیاز به تعمیرات آن و مراکز و افراد متخصص برای عیب یابی و تعمیر آن نیز افزایش می یابد.

این موضوع نشان از بازار کار و آینده شغلی عالی شغل پکیج دیواری می دهد. خوشبختانه ورود به این شغل آسان بوده و تنها نیازمند کسب مهارت های لازم این شغل می باشد. برای کسب مهارت های این شغل روش های گوناگونی وجود دارد می توانید از طریق شاگردی کردن نزد استادی ماهر مهارت های لازم را کسب نمایید. البته این روش زمانبر بوده و حداقل به شش ماه یا یک سال زمان نیاز دارد.

توصیه ما به شما عزیزان برای کسب مهارت های تخصصی این شغل شرکت در دوره های آموزش تعمیرات پکیج در آموزشگاهی معتبر می باشد. زیرا در این آموزشگاه ها به صورت علمی و عملی زیر نظر اساتید متخصص کلیه مهارت های لازم برای ورود به این شغل را در مدت زمان کوتاهی کسب کرده و می توانید وارد بازار کار شوید.

v3

  1. کار با plc

یکی از بهترین مشاغل تخصصی در دنیای امروز مهارت کار با تابلو های پی ال سی و برنامه ریزی آن است. امروزه پی ال سی کاربردهای بسیاری در بخش صنعتی، تجاری، شیمیایی و غیره داشته و خراب شدن آن مشکلات بسیاری را به همراه خواهد آورد.

از آنجایی که نصب، برنامه ریزی، کدنویسی و تعمیرات تابلو های پی ال سی امری تخصصی می باشد و نیروی متخصص آن کم بوده می توان نتیجه گیری کرد که افراد متخصص در این زمینه از بازار کار بسیار عالی و پردرآمدی برخودار می باشند.

شرط لازم و اساسی برای ورود به این شغل کسب مهارت های لازم این شغل از طریق گذراندن دوره های آموزش PLC در آموزشگاهی معتبر می باشد. آموزشگاهی که به صورت کاملا عملی و تخصصی صفر تا صد مهارت های لازم برای کار با پی ال سی را آموزش دهد.

  1. تعمیرات بردهای الکترونیکی

همانطور که می دانید بردهای الکترونیکی یکی از مهم ترین قطعات در لوازم الکترونیک و برقی بوده و تقریبا می توان گفت این قطعه در تمامی لوازم الکترونیک وجود دارد. با توجه به اهمیت این قطعه در عملکرد صحیح لوازم برقی افراد هنگام بروز مشکل در برد الکترونیک لوازم سریعا به دنبال تعمیرکاری ماهر بوده تا عیب به وجود آمده را رفع نمایند.

از آنجایی که تعمیر و عیب یابی برد الکترونیک امری تخصصی بوده و نیازمند دانش و مهارت تخصصی می باشد، بنابراین می توان آینده شغلی عالی را برای تعمیرکاران برد متصور شد و این شغل را یکی از پولسازترین مشاغل فنی دانست.

برای ورود به بازار کار تعمیر برد تنها کافیست با کلیه قطعات و اجزای برد آشنا شده و طریقه عیب یابی و تعمیر آنها را بدانید. بهترین راه برای کسب این مهارت شرکت در دوره های آموزش تعمیر برد الکترونیکی در آموزشگاهی معتبر است. آموزشگاهی که به صورت عملی کلیه مهارت های لازم این شغل را به شما عزیزان آموزش دهد.

v4

  1. شغل برقکار صنعتی

از آنجایی که برق نقش بسیار مهم و اساسی در بخش صنعتی، تجاری، فروشگاهی، بیمارستانی و غیره داشته و بروز مشکل در آن خسارات بسیاری را به همراه می آورد در نتیجه شغل برقکار صنعتی نیز یکی از شغل ها تخصصی و بسیار درآمد زا می باشد که متخصصان آن همواره از درآمد و بازار کار خوبی برخوردار می باشند. با توجه به تخصصی بودن این شغل تعداد متخصصان این شغل اندک بوده و بازارکار برق صنعتی اشباع نشده است.

ورود به بازار کار شغل برقکار صنعتی نیز نیازمند کسب مهارت های لازم برای انجام پروژه های برق صنعتی می باشد. از آنجایی که برق صنعتی بسیار پیچیده می باشد بنابراین با مشاهده فیلم آموزشی یا خواندن کتاب یا جزوه های آموزشی نمی توان تخصص های لازم این شغل را کسب نمود.

بهترین راه برای رسیدن به مهارت های این شغل شرکت در دوره آموزش برق صنعتی در آموزشگاهی معتبر است. زیرا در این دوره های آموزشی به صورت کاملا عملی و پروژه محور صفر تا صد برق صنعتی به شما عزیزان آموزش داده می شود.

آموزشگاه فنون برق بهترین آموزشگاه برق و الکترونیک

با بررسی های صورت گرفته بر روی آموزشگاه فنی کشور، آموزشگاه فنون برق تهران یکی از بهترین آموزشگاه های برق و الکترونیک در کشور است که به صورت کاملا تخصصی و عملی زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای دوره های برق و الکترونیک را برگزار می نماید.

این آموزشگاه کلیه کلاس های آموزشی خود را در کارگاه های مجهز و زیر نظر سازمان فنی حرفه ای برگزار کرده و شرایطی را مهیا کرده است تا کارآموزان طی دوره کلیه مطالب آموزشی را به صورت عملی تمرین کنند.

آموزش تعمیرات موبایل، لپ تاپ، برد، لوازم خانگی، برق صنعتی، ساختمان، کولر، پکیج و غیره بخشی از دوره های آموزشی برگزار شده در این آموزشگاه است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های این آموزشگاه و بهره مندی از تخفیف های ویژه همین حالا به سایت فنون برق به آدرس https://fonoonbargh.com/ مراجعه کنید. همچنین جهت مشاوره رایگان تلفنی با شماره 02166576476 تماس حاصل نمایید.