به گزارش روابط عمومی شهر خبر، در این خصوص پایگاه خبری و تحلیلی اقتصاد 24 نوشت: شجاع خلیل‌زاده مدافع سرخ‌پوشان که مقابل پیکان هم اخطار گرفت، خشن‌ترین بازیکن پرسپولیس و یکی از ۳ بازیکن خشن این فصل از لیگ برتر است. خلیل‌زاده از داور کارت زرد گرفت که این هفتمین کارت زرد این بازیکن در این فصل است. خلیل‌زاده که معمولا در اغلب صحنه‌های پر برخورد دیدار‌های تیمش حضور دارد، با این تعداد اخطار پر کارت‌ترین بازیکن تیمش است.

دومین خبر پربازدید با عنوان« بعید است تیمی حریف پرسپولیس شود» منتشر شده است. در این خصوص محمدعلی پنجعلی در گفتگویی با مشرق نیوز گفت: پیشکسوت پرسپولیس گفته که با این فوتبال پرسرعت و تاکتیکی که تیم پرسپولیس ارائه کرد بعید است تیمی بتواند حریفش شود.

دیگر اخبار پرسپولیس پربازدید به مصدومیت وحید امیری هافبک تیم پرسپولیس اختصاص داشت. به گزارش افکارنیوز، علیرضا حقیقت درباره آسیب دیدگی وحید امیری که در نیمه نخست دیدار با پیکان رخ داد، اظهار داشت: عضله همسترینگ پای راست امیری دچار کشیدگی شده که شب گذشته معاینات اولیه روی پای او انجام شد.

وی ادامه داد: آزمایش‌های تکمیلی روی پای مصدوم امیری انجام خواهد شد و سپس شدت آسیب دیدگی او و اینکه احتمالاً چقدر از میادین دور خواهد بود معلوم می‌شود. با این حال تلاش ما بر این است که او را هر چه زودتر به تمرینات گروهی بازگردانیم.

لژیونر ملی پوش از دسترس باشگاه پرسپولیس خارج شد. این خبر نیز با بازدید زیادی از سوی کاربران قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام، رامین رضاییان که بعد از پایان حضور در لیگ بلژیک با قراردادی کوتاه مدت به الشحانیه قطر پیوسته بود، در ادامه با توجه به نمایش درخشانی که داشت قراردادش را در فصل گذشته با این تیم تمدید کرد. این در حالی بود که بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ او می‌توانست بار دیگر به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شود. اما تعجیل او برای تمدید قرارداد و درخواست باشگاه الشحانیه برای این موضوع در فصل گذشته مانع از بازگشت او شد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار پرسپولیس به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.