به گزارش روابط عمومی شهر خبر، طبق اعلام این سازمان، رقم تعیین شده برای پرداخت یارانه نقدی و غیرنقدی خانواده ها42 هزار و 800 تومان و برای خانوار تحت پوشش نهادهای حمایتی، 155 هزار و 50 تومان است.

تهدید ایران توسط پنتاگون دومین خبر پربازدید بود. در این خصوص فارس نوشت: ارتش آمریکا در بیانیه‌ای بامداد چهارشنبه گفته ناوهای این کشور نزدیک شدن شناورهای خارجی به آنها در کمتر از فاصله ۱۰۰ متری را تهدید تلقی خواهند کرد. نیروی دریایی آمریکا این دستورالعمل را پس از رویارویی اخیر ناوهای آمریکا با شناورهای ایرانی در خلیج فارس صادر کرده است. 

خبری با عنوان«علت اصلی سقوط پرواز یاسوج مشخص شد»، منتشر شده که مورد توجه کاربران واقع شده است. طبق این گزارش، کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی درباره سانحه سقوط هواپیمای ART شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر تهران – یاسوج به این نتیجه رسیده است که به دلیل ضعف، سهل‌انگاری و عدم انجام وظایف قانونی توسط سازمان هواپیمایی کشوری، استانداردهای ایمنی در شرکت‌های هواپیمایی به درستی رعایت نمی‌شود. از طرفی زنجیره‌ای از تخلفات در شرکت هواپیمایی آسمان، سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها باعث بروز این سانحه شده  و سهم کرو پروازی در بروز سانحه ناچیز بوده است.

طبق بررسی کمیسیون اصل 90 مجلس به طور کلی دو عامل در این حادثه نقش داشته: 1. هواپیمای سانحه دیده در روز پرواز به دلایل زیر مجاز به پرواز نبوده است. 2. در زمان پرواز نیز اشتباهات، تخلفات و بی‌دقتی‌هایی صورت گرفته که مربوط به دقایق آخر پرواز بوده است.

گفتگوی زنده علی لاریجانی در رابطه با مجلس دهم و فعالیت وی پس از پایان این مجلس که بیش از چند روزی از آن باقی نمانده است، خبر پربازدی دیگر در روزهای گذشته بود. به گزارش جام نیوز وی در خصوص عملکرد مجلس دهم، اظهار داشت: البته زمان مجلس دهم تا هفتم خردادماه است و هنوز روز کاری داریم و پس از آن هم مجلس هست و اگر هم کاری پیش آمد در خدمت مردم خواهد بود. 

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.