امروزه توجه ویژه‌ای به دوربین‌های مداربسته می‌شود. دلیل این امر را می‌توان قابلیت‌ها و ویژگی‌های بی‌نظیر این دوربین‌ها دانست. ابتدا باید بدانید که دوربین‌های مداربسته انواع مختلفی دارند. یکی از مهمترین مواردی که سبب تفکیک دوربین ها خواهد شد را می توان برند آن دانست. واضح است که هر یک از برندهای مختلف دوربین، ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. کیفیت و امکاناتی که ارائه می‌دهند، با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل در هنگام خرید باید نهایت دقت را داشته باشید. هایک ویژن یکی از برترین برندهای دوربین مداربسته می باشد که دارای مدل‌های متفاوت و متنوعی است. تنوع این محصولات به گونه‌‌ای است که می‌تواند نیاز مشتریان به نصب دوربین و خدمات نظارت تصویری را در هر مکانی برآورده سازد.

v1

دوربین مداربسته هایک ویژن

فروش دوربین مداربسته به تهران و شهرستان‌ها

یکی از مهمترین مراحلی خرید دوربین، بررسی ویژگی آنها و تطبیق آن با نیازهای مشتری است. برای خرید دوربین مداربسته هایک‌ویژن راه‌های مختلفی وجود دارد. در حالت کلی این راه‌ها را می‌توان به دو نوع حضوری و غیرحضوری دسته بندی نمود. منظور از روش خرید حضوری، مراجعه به مراکزی است که در سطح شهر فعالیت می کنند. خرید از این فروشگاه ها معایبی مانند وقت گیر بودن خواهد داشت و به همین دلیل کمتر مورد توجه قرار گرفته است. مسلما مراجعه به نمایندگی فروش هایک ویژن و هایلوک بهترین انتخاب برای خرید این دوربین است. در این مراکز می توانید انواع دوربین‌های مداربسته را مشاهده کنید و پس از بررسی ویژگی‌های آنها مدلی که نیازهای شما را برآورده میسازد را خریداری کنید. خرید از نمایندگی فروش دوربین مداربسته هایک ویژن سبب خواهد شد که بتوانید نمونه اصل دوربین را خریداری کنید. شرکت شبکه گستر مهر تجارت یکی از نمایندگی‌های معتبر این برند می‌باشد که امکان خرید دوربین مداربسته در سراسر کشور را برای شما فراهم می‌کند. با خرید از این شرکت می‌توانید محصول خریداری شده را در مدت زمان کوتاهی در درب منزل خود تحویل بگیرید.

خدمات شرکت شبکه گستر مهر تجارت

شرکت مهر تجارت بیشترین میزان خدمات و امکانات را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. در این شرکت کیفیت خدمات و رضایت مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است. از جمله خدمات مهر تجارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

-         ارائه راهکار و مشاوره برای سیستم نظارت تصویری

-         نصب صحیح دوربین مداربسته

-         زیرساخت شبکه

-         نصب و تعمیر سیستم اعلام سرقت

-         تجهیزات کنترل دسترسی

-         فروش دوربین مداربسته برای پروژه های مختلف

-         ارائه مشاوره برای مناقصه

-         ارائه راهنمایی و پشتیبانی در تمام مراحل

-         آموزش کامل و قدم به قدم

-         ارائه بهترین سیستم های حفاظتی یکپارچه

-         برگزاری دوره‌های تخصصی برای دوربین مداربسته

-         برگزاری دوره‌های تخصصی برای طراحی راهکارها

-         برگزاری دوره های تخصصی برای سیستم اعلام سرقت

v2

قیمت خدمات و دوربین های شرکت شبکه گستر مهر تجارت

قیمت خدمات و دوربین های شرکت شبکه گستر مهر تجارت

قیمت به یکی از دغدغه‌های مهم مشتریان تبدیل شده است. از سوی دیگر باید توجه داشته باشید که برای دوربین‌های مداربسته هایک ویژن و هایلوک نمی توان قیمت ثابتی را در نظر گرفت و دلیل آن می‌تواند متفاوت بودن قابلیت و ویژگی‌ آنها باشد.

شرکت شبکه گستر مهر تجارت اقدام به ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب نموده است. همانطور که پیش از این هم ذکر شد این شرکت نمایندۀ فروش دوربین‌های هایک‌ویژن است و به دلیل وسعت فروشی که دارد می‌تواند این محصولات را با قیمت مناسب‌تری نسبت به بازار، ارائه ‌کند.