با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و شروع سال نو ، ضرورت تهیه هدایای ویژه این ایام نیز بیشتر و پر رنگ تر می شود. به ویژه برای سازمان ها ، نهادهای دولتی و خصوصی این امر نمود بیشتری می یابد ، خصوصا تهیه هدایای ویژه برای مدیران و رؤسای شرکت های همکار و طرف قرارداد که باید شأن و جایگاه آنان و الزامات یک هدیه مناسب برای ایشان ضرورتا لحاظ گردد.

x1

8 ویژگی هدایای مدیریتی :

در یک جمع بندی کلی ویژگی های اصلی هدایای مدیریتی را برشمرده و در انتها پیشنهادات جذاب شرکت هفت گردون خیال را معرفی می نماییم.

1) اولین نکته مورد توجه ، بسته بندی شکیل و وزین هدیه می باشد. هدیه ای فاخر در یک بسته بندی نامناسب ، اثراتی به مراتب کمتر بر جای می گذارد.

2) قراردادن کارت تبریک با ذکر نام و سمت مدیر مربوطه ( هدیه گیرنده ) ، تاثیر فوق العاده ای در جلب نظر هدیه گیرنده دارد.

3) هدیه باید متناسب با جایگاه و شأن اجتماعی و اداری مدیر مربوطه باشد.

4) ترجیحا در صورت امکان علایق و یا نیازهای وی حتی رنگ مورد علاقه ایشان بهتر است هنگام تهیه هدیه لحاظ گردد.

5) هدیه بهتر است که خیلی شخصی نبوده و البته علاوه بر زیبایی ، کاربردی هم باشد و هر زمان که مدیر مربوطه از آن استفاده نمود طبعا نام و ارتباط کاری ایشان با شما ( هدیه دهنده ) برایش تداعی خواهد گشت.

6) بهتر است که جهت کمک به چرخه رشد اقتصادی کشور ، از هدایای مرغوب و کاربردی ساخت داخل استفاده شود. ( مانند صنایع دستی ایران )

7) در هدیه ارسالی جهت نیل بهتر رسیدن به اهداف مورد نظر از چند هدیه مختلف و مکمل در کنار هدیه اصلی استفاده شود.

8) هدیه حتما در مقطع زمانی مناسب و ارسالی مناسب اهدا گردد.

x2

با توجه به موارد ذکر شده در سطور بالا به اختصار پیشنهادات ویژه خود را در میان می گذاریم :

شرکت هفت گردون خیال با پیشنهاد بهره گیری از صنایع دستی اصیل و زیبای ایرانی در کنار هدایای مکمل ، مجموعه های وزین و فاخری را همراه با بسته بندی های ویژه برای این منظور تدارک دیده است. هدایای ویژه مدیریتی هفت گردون خیال متشکل از نفیس ترین آثار صنایع دستی ایران چون فیروزه کوبی و میناکاری در کنار اقلامی همانند پاوربانک ، ست های نفیس مدیریتی ، خودکار و خودنویس های لوکس ، هدایای ویژه چرمی و ... در جعبه های زیبا و متفاوت همراه با کارت تبریک زیبا می تواند پاسخ شایسته ای به این نیاز باشد. با مراجعه به سایت هفت گردون خیال می توانید پکیج های پیشنهادی را مشاهده و علاوه بر آن این امکان نیز فراهم گردیده است که بسته های ارائه شده بر مبنای پیشنهاد و خواست متقاضیان محترم نیز تدارک دیده شود. با اهدای هدایای ویژه مدیریتی ما ، خاطره ای ماندگار و نیک از شما و مجموعه مطلوبتان در اذهان باقی خواهد ماند.

x3