به گزارش روابط عمومی شهرخبر، علاوه بر اخبار مربوط به شهادت سردار سلیمانی، پیامدهای این ترور هم مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت. واکنش‌هایی که سیاستمداران داخلی و رهبران کشورهای مختلف منطقه و جهان به این موضوع نشان دادند، چز پربازدیدترین اخبار هفته گذشته سایت شهرخبر بود.

در این میان پربازدیدترین خبر به «احتمال انتقام سخت ایران طی 24 تا 36 ساعت آینده» مربوط بود. این خبر که از نگرانی آمریکایی‌ها نسبت به موشک‌های بالستیک ایران حکایت می‌کرد، در کمتر از 24 ساعت به صدر پربازدترین اخبار صعود کرد.

واکنش سوزان رایس، مشاور امنیت ملی دولت باراک اوباما نسب به ترور سردار سلیمانی، پربازدیدترین خبری بود که مورد توجه کاربران رسانه‌ها قرار گرفت. رایس اعلام کرده بود «خطرات متعاقب این ترور احتمالا از منافع آن پیشی می‌گیرد.»

اخبار که از علت حضور سردار سلیمانی در عراق پرده‌برداری کرده بودند و همچنین سناریوی سعودی‌ها برای تخریب دختر سردار سلیمانی از دیگر اخبار پربازید هفته گذشته سایت شهرخبر بودند. یکی دیگر از اخباری که در سطحی گسترده بازنشر شد، واکنش تند اردشیر زاهدی، وزیر خارجه رژیم پهلوی نسبت به ترور سردار سلیمانی بود. زاهدی در گفتگویی که با بی‌بی‌سی فارسی داشت، این فرمانده سپاه قدس را یک سرباز وطن‌پرست توصیف کرد و گفت: قاسم سلیمانی نابغه و سرباز باشرف ایران بود کار آمریکا تروریستی بود. ترامپ دیوانه شده و اگر مدرکی علیه سلیمانی دارد، چرا منتشر نمی‌کند؟ بزرگ‌ترین تروریست دنیا خودِ آمریکا است.

یکی دیگر از پربازدیدترین اخبار روز در هفته گذشته سایت شهرخبر به 5 چیزی مربوط بود که همراه با پیکر سردار سلیمانی دفن می‌شوند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌پردازد.

انتهای پیام