اگر دور و بر شما از این افراد وجود دارد، در این حالت می‌توان یک هدیه و یادبود ویژه برای این عزیزان در نظر گرفت. تاریخ روز سینما در ایران مصادف با 21 شهریور ماه هر سال است. همچنین اگر خانواده‌ی سینما دوست یا هنری دارید، این روز مختص شما است و باید آن را جشن بگیرید. . اگر شما نیز به دنبال ایده کادو برای روز سینما هستید حتما با این مطلب همراه ما باشید. در ادامه چند مورد از هدیه‌های مربوط به سینما و روز سینما را خدمت شما معرفی می‌کنیم.

هدیه برای روز سینما

Cinema-Day-Cover

اغلب پیدا کردن یک هدیه برای یک مناسبت خاص می‌تواند کار دشواری باشد. معمولا ما انتظار داریم که هدیه ما مورد پسند فرد هدیه گیرنده باشد و بهترین هدیه‌ی عمرش را از ما دریافت کند. در خرید هدیه لازم نیست زیاد به دنبال کادوهای گران قیمت باشید، اینکه شما علاقه طرفتان را بشناسید و مطابق روحیه و سلیقه و علایق مورد نظرش کادو بخرید، برای او بهترین هدیه را گرفته‌اید. همچنین بهتر است در هنگام خرید هدیه به مناسبت روز سینما، هدیه‌ای را در نظر بگیرید که اولا مرتبط با فیلم و سینما باشد و هم یک هدیه کاربردی برای فرد باشد. در ادامه ما چند نوع کادو برای روز سینما را به شما معرفی می‌کنیم.

پک بهترین فیلم‌های روز

بدون شک هیچ چیز به اندازه‌ی فیلم نمی‌تواند یک عاشق سینما را خوشحال کند. البته این مورد یکی از سخت‌ترین هدایایی است که می‌توانید برای روز سینما خریداری کنید. چرا که شما با یک فرد معمولی سر و کار ندارید، مخاطب شما یک مخاطب تمام عیار سینما است که کمتری فیلمی از زیر دست او جان سالم به در می‌برد. نکته‌ای باید در هنگام تهیه پک بهترین فیلم‌های روز در نظر بگیرید این است که اولا فیلم‌های کاملا جدید باشند ثانیا ژانر مورد علاقه‌ی او را در انتخاب فیلم دخیل کرده باشید. یک پیشنها دیگر که شاید جواب دهد این است که می‌توانید فیلم‌های بسیار قدیمی برای او خریداری نمایید تا حالت نوستالژی پیدا کنید. به هر حال در این هدیه مهم‌ترین جای کار انتخاب فیلم است.

chocobrand

شکلات سفارشی بهترین هدیه روز سینما

اگر می‌خواهید یک هدیه‌ی خاص و متفاوت در نظر بگیرید که طرف مقابل را غافل‌گیر کنید، می‌توانید شکلات‌های سفارشی را در دستور کار قرار دهید. شما می‌توانید این شکلات‌ها را دقیقا به صورتی که دوست دارید سفارشی سازی کرده و شکلات مخصوص به خودتان را خریداری نمایید. حتی بسته‌بندی و طرح روی شکلات‌ها نیز می‌تواند به سفارش شما باشد. شوکوبرند با تجربه چندین ساله و به‌روزترین امکانات این امکان را برای شما فرآهم کرده است که بتوانید به صورت آنلاین شکلات‌های سفارشی شده خود را سفارش داده و درب منزل آن‌ها را تحویل بگیرید.

سخت افزار ذخیره سازی

یکی از مشکلات بزرگ علاقه‌مندان به سینما، فضای نگهداری فیلم‌های محبوبشان هست، فبلا که بر روی Cd , dvd و جای زیادی را می‌گرفتند ولی الان شما می‌توانید تعداد خیلی زیادی فیلم را بر روی یک هارد ذخیره کنید. پس یکی از هدایایی که مطمئنا طرف شما از گرفتن آن بسیار خوشحال خواهد شد، همان هارد می‌باشد که هر چند یک هدیه لوکس به شما می‌رود ولی ارزش خیلی بالایی برای کادو گیرنده به همراه خواهد داشت. پس اگر برای یک عزیز درجه یک هدیه می‌خرید، حتما هارد دیسک را گوشه‌ی ذهنتان داشته باشید.

دستگاه پاپ کورن ساز

اصلا مخاطبی که در هنگام تماشای فیلم حله و حوله نخورد، از ما نیست. افراد اهل سینما همواره بر این موضوع واقف هستند و آن را رعایت می‌کنند. این افراد چه در خانه فیلم ببینند یا در سینما، تمایل زایدالوصفی برای خوردن حله و حوله موقع تماشای فیلم دارند. البته همه دوست دارند موقع تماشای فیلم چیپس، پاپ کورن و تخمه و ... بخورند. پس یکی از هدایای که می‌توانید به عنوان هدیه روز سینما در نظر بگیرید، دستگاه پاپ کورن ساز است.

بلیط بهترین سینمای شهر

افرادی که سینمایی هستند بیشترین حس آرامش را در سالن‌های سینما تجربه می‌کنند. خرید بلیط و یا مجموعه بلیط‌های بهترین سینمای شهر می‌توانید یکی از بهترین ایده‌های هدیه روز سینما باشد. این کادو برای روز سینما ایده‌آل است به شرط آنکه بلیط فیلم‌های سینمایی را خریداری نمایید که اولا وی آن‌ها را ندیده و دوما موضوع فیلم برای او جذاب باشد. اگر در خانواده خود فرد سینمایی دارید می‌توانید کل خانواده را به دیدن یک فیلم در سینما مهمان کنید. در این صورت انتخاب فیلم نیز برای شما آسان‌تر خواهد بود. شما می‌توانید با این کار یک شب رویایی برای کل خانواده بسازید.