ما گروه کلید سازی سیار شبانه روزی کلیدسازان با بیش از نیم قرن سابقه، با مدیریت حاج حسین، (با مجوز رسمی از اتحادیه) هم اکنون در حال خدمت رسانی در صنعت قفل و کلید هستیم. همه اعضای کلیدسازان سیار عاشق کارشون هستند. ما تیم جوان اما با تجربه ای و با مهارتی داریم. ما امنیت خونه ی شما را امنیت خونه ی خودمان می دانیم.

ما عاشق رابطه های بلند مدت بین خودمان و مشتری هستیم. بهتر است با افکار و ذهنیت، مدیریت و اعضای تیم کلید سازان سیار و شبانه روزی بیشتر آشنا شوید. ما همیشه این جملات را با خود تکرار می کنیم: خداوندا من هر روز و هر لحظه با استفاده از توانمندی ها و استعدادهای شکوفایم، سعی می کنم فردی موثر، مفید، ارزشمند و خدمتگذار برای هموطن های عزیز و کشور عزیرم ایران، انسان ها و بندگانت (بشریت) باشم پس به من در این راه کمک کن.

یکی از ویژگی های مهم مجموعه کلیدسازی سیار و شبانه روزی، ساخت انواع کلید در محل سکونت و محل کار شما با دستگاه های پیشرفته می باشد.

کلید سازی سیار کلید سازان هم اکنون در محدوده های شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران، اطراف تهران مانند پرند، پردیس، رودهن، بومهن و بقیه استان های کشور به ترتیب کرج، غرب مازندران، شرق مازندران، غرب گیلان، شرق گیلان، گلستان، اصفهان، شمال، حنوب، شرق، غرب و مرکز مشهد، اردبیل، تبریز، بندرعباس، قزوین خدمات خود را ارائه می کند.

خدمات کلیدسازی سیار شبانه روزی شامل باز کردن انواع قفل درب چه قفل معمولی، چه کتابی و چه قفل های درب های ضد سرقت و قفل های خودرو می باشد.

برای استفاده از خدمات کلید سازی شبانه روزی سیار کلیدسازان کافی است تنها با شماره تلفن 09102434810 تماس حاصل نمایید تا ما در کوتاه ترین زمان کلیدساز سیار موتورسوار خود به سمت شما اعزام نماییم و شما در اسرع وقت کلید ساز مجربی را درب منزل خود مشاهده نمایید.