• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33559

  منوچهر متکی برای حضور در مراسم سخنرانی در شش شهرستان استان کردستان وارد این استان شد و در طول دو روز قرار است که با شماری از اعضای ستادهای انتخاباتی خود دیدار و گفتگو کند.

  به گزارش پارس به نقل از خبرنگار مهر، منوچهر متکی که چندی قبل با انتشار نامه ای وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری سال جاری شد، ظهر پنج شنبه وارد استان کردستان شد و ضمن حضور در شهر قروه با شماری از افراد نزدیک به خود دیدار کرد و پس از آن ضمن حضور در شهر دهگلان در جلسه سخنرانی نیز حضور یافت.

  متکی در ادامه سفر خود به استان کردستان وارد شهرستان کامیاران شد و شامگاه پنج شنبه در جمع شماری از مردم این شهرستان سخنرانی کرد.

  وزیر خارجه سابق کشورمان در نشست با جمع محدودی از مردم شهرستان کامیاران با اشاره به لزوم حضور و مشارکت جمعی در انتخابات ریاست جمهوری خرداد ماه سال جاری، بیان کرد: تلاش برای برگزاری انتخاباتی با شکوه یک وظیفه ملی است و انتظار می رود که خردادماه سال جاری بار دیگر حماسه ای تاریخی در کشور ثبت شود.

  وی عنوان کرد: برقراری یک گفتگوی ملی و همچنین تلاش برای برگزاری انتخاباتی حداکثری بهترین راهکار برای عبور از شرایط و وضعیت فعلی کشور است و به همین دلیل در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید زمینه برای خلق این دو اتفاق بسیار مهم در سراسر کشور فراهم شود.

  متکی به انتشار نامه اول خود به مردم کشور و خانواده های ایرانی اشاره کرد و افزود: در آینده ای نزدیک نامه دوم را نیز منتشر می کنم که در آن تحلیلی از شرایط و وضعیت کشور نیز ارائه می شود.

  وی همچنین در این نشست به سوالات مطرح شده از سوی افراد حاضر پاسخ داد و در پایان گفت: هدف اصلی من از سفر به استان کردستان اطلاع رسانی در خصوص اهمیت سال حماسه سیاسی و اقتصادی و همچنین تلاش برای جلب حضور حداکثری مردم در صحنه های مختلف به ویژه انتخابات است.

  منوچهر متکی همچنین ساعات پایانی پنج شنبه شب وارد شهرستان مریوان شد و در این شهر نیز سخنرانی کرد و قرار است که امروز قبل از خطبه های نماز جمعه سنندج در جمع مردم این شهر و در مسجد جامع سخنرانی داشته باشد و سپس راهی شهرستان سقر می شود تا در این شهر نیز سخنرانی داشته باشد.

  اعضای اصلی و افراد نزدیک به منوچهر متکی بیشتر اهل شهرستان سقز هستند ولی دوستان و آشنایان یکی از دیپلمات های کشورمان در زمان تصدی متکی در وزارت امور خارجه نیز در این سفر وی را همراهی می کنند و گفته می شود که رئیس ستاد انتخاباتی وی نیز از بین همین افراد انتخاب می شود.

  در حالی که زمان زیادی تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خردادماه سال جاری باقی است ولی جنب و جوش ها برای انتخابات آغاز شده است و تاکنون استان کردستان میزبان محسن رضایی به صورت رسمی و سه کاندید احتمالی دیگر به صورت غیررسمی برای تبلیغات انتخاباتی بوده است.

  همچنین همزمان با فعالیت های انتخاباتی ریاست جمهوری در استان کردستان، فعالیت های افراد متقاضی و داوطلب برای حضور در انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاهای این استان نیز از چندی قبل وارد فضای جدید شده است و با گذشت زمان بر شدت این فعالیت ها و برنامه های تبلیغاتی افزوده می شود و از هر فرصت و بهانه ای برای نزدیک شدن به مردم و جلب رای آنها استفاده می شود.

  استان کردستان انتخابات ریاست جمهوری تبلیغات خطبه های نماز جمعه سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی شورای اسلامی محسن رضایی مسجد جامع وزارت امور خارجه وزیر خارجه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها