• لینک کوتاه
 • کد خبر: 84356

  رئیس پلیس آگاهی فارس گفت: سارقان مسلحی که اقدام به سرقت سیم برق از انبارهای سطح شهر شیراز می‌کردند، دستگیر شدند.

  به گزارش پارس به نقل از معاونت اطلاع رسانی نیروی انتظامی فارس، سرهنگ سیروس حیدری اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه از پیمانکاران اداره برق و انبارهای کالای برقی، شناسایی و دستگیری مجرمان و کشف اموال مسروقه به طور جدی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

  وی بیان کرد: سارقان در سرقت ها، از یک دستگاه خودرو وانت مزدا استفاده و اقدام به سرقت اموال از انبار ها می کردند.

  رئیس پلیس آگاهی فارس افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، چندین اکیپ از ماموران پلیس آگاهی در مناطق جرم خیز مستقر و تحقیقات غیرمحسوس در راستای شناسایی سارقان آغاز شد.

  سرهنگ حیدری تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته دو سارق مسلح که تبعه افغانستان بودند، شناسایی و هنگامی که با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در سطح شهر شیراز در حال تردد بودند، دستگیر و خودرو آن ها توقیف شد.

  وی گفت: با تحقیقات انجام شده از این دو سارق دستگیر شده یکی دیگر از همدستان آن ها نیز شناسایی و در عملیات جداگانه در شیراز دستگیر شدند.

  رئیس پلیس آگاهی فارس بیان کرد: سایر اعضای این باند نیز شناسایی و ماموران برای دستگیری آن ها وارد عمل شده که با انجام اقدامات اطلاعاتی دو نفر دیگر از آن ها هنگام تردد با یک دستگاه وانت مزدا در مسیر شیراز - خرامه دستگیر شدند.

  سرهنگ حیدری اضافه کرد: در عملیات دیگری نیز اعضای این باند در شهرستان شیراز و مرودشت دستگیر شدند.

  وی گفت: در تحقیقات انجام شده از اعضای این باند مسلح، چهار فقره سرقت مسلحانه و سه فقره سرقت عادی در امسال در شهرستان شیراز کشف شد.

  افغانستان برق پژو پلیس آگاهی جرم خودرو رئیس پلیس سرقت ماموران پلیس نیروی انتظامی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها