پلیس از مردم خواست:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 77860

  کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ در تعقیب زنی هستند که سکه‌ها خارج از سیستم بانک مرکزی را فروخته است.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، در اوایل تیرماه امسال یکی از فروشندگان طلا و جواهر در منطقه گلبرگ با مراجعه به کلانتری عنوان داشت که خانم حدود ۴۰ ساله اقدام به فروش ۴۹ عدد سکه ربع بهار آزادی به شاگرد مغازه اش کرده اما زمانی که وی به مغازه مراجعه و سکه های طلای خریداری شده را مورد بررسی قرار داده متوجه شده که این سکه ها خارج از سیستم بانک مرکزی ضرب شده است.

  با تشکیل پرونده اولیه با موضوع کلاهبرداری و به دستور بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۴ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  در ادامه تحقیقات مشخص شد که سکه های ربع بهار آزادی فروخته شده به شاکی پرونده از جنس طلا بوده و حتی عیار آنها نیز ۱۸ است، اما با توجه به این که ضرب آنها خارج از سیستم بانک مرکزی انجام شده ارزش واقعی آنها از قیمت سکه های ضرب شده از سوی بانک مرکزی کمتر است و فروشنده این سکه ها را به همان قیمت سکه های بانک مرکزی به شاگرد طلافروشی فروخته است.

  مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به متواری بودن متهم پرونده و برای شناسایی هویت وی دستور انتشار تصاویر بدست آمده از متهم تحت تعقیب پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از سوی بازپرس صادر شده.

  کلیه شهروندان که موفق به شناسایی هویت، محل های تردد یا مخفی گاه متهم شدند، هرگونه اطلاعات خود در این باره را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۶۳۴۹ در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند و سایر مالباختگان و شکات احتمالی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند، برای طرح و پیگیری شکایات خود به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در سیدخندان، خیابان ابذر غفاری، بالاتر از بیمارستان رسالت، جنب کلانتری ۱۲۰ سیدخندان مراجعه کنند.

  بانک مرکزی بیمارستان پلیس آگاهی تهران بزرگ سکه شناسایی خارج چهارم پایگاه سیستم فروشنده
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها