• لینک کوتاه
 • کد خبر: 74878

  جراحی پلاستیک عملی است که بیشتر برای زیبایی و تغییر چهره در دنیا انجام می شود. البته گاهی نیز این جراحی برای نجات جان انسان های آسیب دیده انجام می شود ولی به تازگی کاربردهای عجیبی نیز برای آن پیدا شده است.

  به گزارش پارس ، به نقل ازباشگاه خبرنگاران نوشت: چینی ها معروف هستند به انجام کارهای عجیب و غریبی که در هیچ جای دنیا دیده نمی شود. مردم چین از غذاهای عجیب می خورند و دست به کارهای خطرناک و گاهی بسیار خرافاتی می زنند.

   

   

   

   

  چند سالی است که چینی ها بر اساس یک کتاب قدیمی دست به کاری خرافاتی می زنند. کتاب" میان زیانگ" در مورد نحوه چهره خوانی و خصوصیات افرادی با چهره های خاص نوشته شده است. در این کتاب برای مثال آورده شده است افرادی با ابروهای کم پشت و کوچک قدرتمند تر خواهند بود.

   

  مردم چین با توجه به این کتاب دست به اقدامی جالب می زنند و سعی می کنند سرنوشت خود را از طریق جراحی پلاستیک عوض کنند. آن ها به سراغ پزشکانی می روند که این جراحی را انجام می دهند و از آنها در خواست می کنند بنا به سرنوشتی خاص چهره آن ها را تغییر دهد.

   

   

   

   

  یکی از متداول ترین عمل های زیبایی در دنیا، عمل کوچک کردن بینی است اما در چین مردان یا زنانی که کار می کنند به سراغ پزشکان می روند تا بینی آن ها را بزرگتر کند زیرا بر اساس کتاب بینی بزرگ باعث موفقیت در تجارت می شود.

   

  این عمل این روزها باعث گرم شدن بازار کار جراحان پلاستیک شده است و مردم نیز تنها بر اساس خرافاتی که دارند چهره خود را دستکاری می کنند.

  بازار کار پلاستیک تجارت جراحی جراحی پلاستیک چین زیبایی عجیب و غریبی مردان nbsp

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها