• لینک کوتاه
 • کد خبر: 74783

  «سایمون کوول» ، مجری برنامه معروف «فاکتور ایکس» بالاترین میزان دستمزد را درمیان چهره‌های تلویزیونی دارد.

  به گزارش پارس به نقل از روزگار نو:

  « سایمون کوول» ، مجری برنامه معروف « فاکتور ایکس» بالاترین میزان دستمزد را درمیان چهره های تلویزیونی دارد.

  مجله اقتصادی « فوربز» در گزارشی اعلام کرد، در سال گذشته میلادی « سایمون کوول» ، داور مسابقه خوانندگی « فاکتور ایکس» با افزودن سرمایه ۹۵ میلیون دلاری، پردستمزدترین ستاره ی تلویزیون بوده است.

  « کوولم با طرح قالب این برنامه، الهام بخش تولید ۴۱ مسابقه ی تلویزیونی دیگر در سطح بین المللی شده است. دیگر مسابقه ی تلویزیونی وی « استعداد آمریکایی» پردرآمدترین برنامه در سطح جهان شناخته شده است.

  این در حالی است که « اوپرا وینفری» ، معروفترین مجری جهان که همیشه درصدر فهرست پرطرفدارترین و پردرآمدترین های تلویزیونی قرار می گرفت، در رتبه چهارم این رده بندی جای دارد.

  وینفری با ۷۷ میلیون دلار دستمزد در سال گذشته عنوان تنها آفریقایی - آمریکایی را کسب کرده که در میان ۱۰ چهره پردستمزد تلویزیون قرار گرفته است.

  « رایان سیکرست» مجری برنامه ی معروف « تب آمریکایی» با درآمدی ۶۱ میلیون دلاری از ژوئن ۲۰۱۲ تا یک سال پیش از آن جایگاه هشتم این جدول را به خود اختصاص داده است.

  « الن دی جنرس» یکی از سه زنی است که در فهرست « فوربز» گنجانده شده است. این کمدین معروف که اجرای مراسم اسکار سال آینده را در دست دارد، در شبکه های اجتماعی و کشورهای مختلف دنیا طرفداران بسیاری دارد.

  تلویزیون جدول جهان دستمزد دلار سرمایه شبکه های اجتماعی raquo laquo تلویزیونی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها