• لینک کوتاه
 • کد خبر: 70283

  مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کاشان از برخورد خونین یک دستگاه کامیون با آمبولانس این مرکز خبر داد.

  به گزارش پارس ، دکتر ابوالفضل شجاعی در گفت وگو با ایسنا، در این باره گفت: تکنیسین های اورژانس ۱۱۵ این مرکز در ساعت ۱: ۳۸ بامداد شب گذشته درکیلومتر ۴۰ اتوبان کاشان - قم در حال جابجایی و انتقال مصدومان یک خوروری سواری بودند که یک دستگاه کامیون با آنان برخورد کرد.

  مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان با بیان اینکه تکنیسین های این مرکز در زمان وقوع حادثه، بیرون از کابین آمبولانس در حال رسیدگی به مصدومان تصادف قبلی بودند، گفت: به این افراد آسیب جسمی وارد نشد.

  وی با اشاره به مجروح شدن راننده کامیون در جریان وقوع این حادثه، خاطرنشان کرد: خواب آلودگی راننده کامیون علت این حادثه بود اما علت قطعی آن توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

  شجاعی با بیان اینکه در جریان این حادثه آمبولانس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پژشکی کاشان به شدت دچار خسارت شد، به ایسنا گفت: پس از وقوع این حادثه دو آمبولانس اورژانس ۱۱۵ کاشان به محل حادثه اعزام و پس از ارائه مراقبت های اولیه، مصدومان هر دو حادثه به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شدند.

  بیمارستان تصادف خواب آلودگی راهنمایی و رانندگی شهید بهشتی قم مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مرکز فوریت های پزشکی کامیون آمبولانس
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها