به گزارش پارس ، سرهنگ فرامز مهری در گفت وگو با ایسنا، در تشریح خبر دستگیری سارق منزل، گفت: در ساعت ۲۲: ۳۵ روز سی ام تیرماه، واحد گشت کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد از طریق اعلام مرکز پیام در جریان دستگیری سارقی قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه با حضور ماموران به محل اعلامی، شخصی به نام « ناصر» با مراجعه به ماموران عنوان کرد که مدتی پیش طلا و پول هایم از منزل به سرقت رفته که این موضوع را با پلیس در میان گذاشتم، گفت: مالباخته در اظهارات خود عنوان داشت که طی تحقیقات انجام شده توسط پلیس مشخص شد که سرقت توسط یکی از آشنایان که در ساختمان زندگی می کرده، انجام شده است.

رییس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد با بیان اینکه پس از اظهارات ماموران، مالباخته نسبت به نصب دوربین مداربسته در منزل خود اقدام کرد، گفت: با نصب دوربین متوجه شد که عروس جوانش به نام « راضیه» که در طبقه دوم ساختمان زندگی می کرد، با استفاده از کارد آشپزخانه، اقدام به باز کردن در منزل او کرده و طلاجات او به ارزش تقریبی ۱۳ میلیون تومان، ۲۰۰ دلار، یک عدد تلفن همراه، هشت فقره چک، چهار عدد سکه تمام بهار آزادی را به سرقت برده است.

وی با بیان اینکه متهم به کلانتری دلالت داده شد، گفت: این فرد در بازجویی های مقدماتی منکر هر گونه سرقت از منزل پدر شوهرش (ناصر) شد، اما با رویت فیلم دوربین مداربسته، لب به اعتراف گشود و اعلام کرد که زمانی که پدر شوهرش در منزل نبوده، وارد خانه آنها شده و ضمن به سرقت بردن طلا و دلار او، طلاها را در مغازه طلافروشی در اکبر آباد به مبلغ ۱۰ میلیون تومان به فروش رسانده است.

مهری با بیان اینکه با راهنمایی متهم، مالخر نیز دستگیر شد، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.