سرهنگ "علی همه خانی" به نقل از رئیس تصادفات پلیس راهور تهران اعلام داشت : ساعت 17:00 بعد از ظهر دیروز   راننده یک دستگاه سواری تیبا  که در مسیر تقاطع وحدت اسلامی – مولوی در حال رانندگی  بوده  دچار  سکته قلبی  می شود شده و با یک دستگاه خودروی ماکسیما برخورد می کند.

سرهنگ همه خانی ادامه داد: بلافاصله پس از دریافت این خبر از طریق سامانه 110 ، تیم کارشناسی منطقه 11 پلیس راهور تهران در محل حاضر و پس از ایمن سازی محل حادثه ، نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام کردند .

وی بیان داشت : سرهنگ احسان مومنی علت این  حادثه  را عدم توانایی راننده  تیبا ناشی از بیماری  ( سکته قلبی ) عنوان داشته که  راننده متاسفانه قبل از  تصادف دچار سکته قلبی شده  و با خودروی ماکسیما تصادف می نماید  .

معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست تا با مشاهده هر خودرویی  که در مسیر مقابل آنها قرار دارد و ناگهان تغیر مسیر می دهد و یا واژگون می شود  ، خونسردی خود را حفظ کرده علاوه بر اینکه  از سرعت خود می کاهند اجازه دهند خودروی آسیب دیده  مسیر خود را طی کند که اگر خدای ناکرده راننده ای دچار ناراحتی  و یا مریضی  و یا مانند این راننده پژو  بر اثر سکته قلبی فوت  کرد  ، بغیر از بروز این حالت  ، اتفاق دیگری برای دیگر  رانندگان  روی ندهد.

 

 منبع: رکنا