سرهنگ "جلیل موقوفه ای "  اظهار داشت: با وقوع  تیراندازی  با سلاح ساچمه زنی در درگیری ۸ شرور و مجروح شدن ۲ شهروند  رهگذر از ناحیه کمر موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران کلانتری 119مهرآباد قرار گرفت.

وی افزود: تیم عملیات کلانتری مهرآباد در تحقیقات ابتدایی متوجه شدند درگیری به دلیل اختلاف بین 2 گروه خلافکار می باشد و نفرات بعد از تیراندازی بلافاصله با 2خودروی  پراید و پژو 206 فاقد پلاک از محل متواری شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران  تصریح کرد: بنابرحساسیت موضوع ماموران کلانتری ۱۱۹ با رصد های اطلاعاتی و تحقیقات میدانی  هویت این افراد را شناسایی کردند و این اطلاعات را در اختیار تمامی واحد های گشت در تهران قرار دادند.

این مقام انتظامی گفت: تحقیقات ادامه داشت تا اینکه ماموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان یکی متهم را در غرب تهران شناسایی و در یک عملیات بازداشت کردند که در هنگام  دستگیری  با  استفاده از سلاح سرد به ماموران حمله ور شده که توسط ماموران مهار و دستگیر گردید و نفر دوم هم طی عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر شد.

وی افزود: متهمان پس از انتقال به کلانتری در بازجویی های فنی صراحتا به جرم خود مبنی بر درگیری و  تیراندازی  اعتراف کردند.

سرهنگ موقوفه ای در پایان خاطرنشان کرد: پرونده متهمان جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد و تلاش ها برای دستگیری دیگر متهمان ادامه دارد.

منبع: رکنا