به گزارش پارس ، به نقل ازفارس آیین افتتاحیه بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بعد از ظهر امروز جمعه ۱۴ تیر ماه ۱۳۹۱ با حضور « محمود احمدی نژاد» رئیس جمهور و برخی از مسئولان بلند پایه نظام برگزار می شود.

بنا بر این گزارش این مراسم از ساعت ۱۷: ۳۰ بعد از ظهر در مصلی بزرگ « امام خمینی (ره) » آغاز و تا ساعت ۲۱ ادامه دارد.

مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط « سعید طوسی» قاری بین المللی قرآن کریم آغاز و پس از آن حجت الاسلام « حمید محمدی» رئیس بیست ویکمین نمایشگاه قرآن کریم طی سخنانی کوتاه به حاضران خیر مقدم می گوید و پس از آن « سیدمحمد حسینی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سخنرانی خواهد پرداخت.

تجلیل از خادمان برتر قرآنی برنامه بعدی آیین افتتاحیه است که پس از سخنرانی وزیر ارشاد از ۲۰ نفر از این عزیزان تجلیل خواهد شد.

در این مراسم از سالها تلاش « سید قاسم موسوی قهار» ادعیه خوان معروف جمهوری اسلامی ایران تجلیل و وی آخرین آثار ضبط شده اش که دعا های « سحر» و « ابوحمزه ثمالی» است را به رئیس جمهور تقدیم می کند.

سخنرانی « محمود احمدی نژاد» ریاست جمهوری اسلامی ایران پایان بخش آیین افتتاحیه بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خواهد بود.

بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از فردا شنبه ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۲ به صورت رسمی در ۴۰ بخش آغاز به کار خواهد کرد و این نمایشگاه تا ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت.