سردار حسین اشتری در حاشیه حضور در یگان‌های ویژه ناجا با تاکید بر اینکه در مقابل اراذل و اوباش با پنجه اقتدار ظاهر می‌شویم، خاطرنشان کرد: در مقابل قانون شکنان و متعرضان به حقوق مردم براساس قانون و البته با پشتیبانی قوه قضائیه عمل و افراد سودجو و متعرض را شناسایی و با آن‌ها برخورد می‌کنیم.

سردار اشتری با اشاره به مطالبه مردمی در راستای تشدید مقابله با اراذل و اوباش، خاطر نشان کرد: این موضوع همواره در دستور کار ناجا بوده و هست و امروز تشدید اقدامات را به عنوان یک اولویت دنبال و اجرایی می‌کنیم.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور خاطرنشان کرد: به هیچ فردی اجازه عربده کشی، قانون شکنی و تعدی به حقوق مردم را نمی‌دهیم و اراذل و اوباش بدانند که در برابرشان کوتاه نمی‌آییم و با اقتدار برخورد می‌کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از همراهی مردم در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها با نیروی انتظامی، خاطر نشان کرد: جا دارد در همین جا از همکارانم به ویژه خانواده هایشان به پاس جانفشانی در ماموریت‌ها قدردانی کنم؛ در شرایطی که شاهد شیوع ویروس کرونا در کشور هستیم سبزپوشان ناجا ماموریت‌های ذاتی و قانونی خود را دنبال می‌کنند.

سردار اشتری با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در مقابله با شیوع ویروس کرونا، مطرح کرد: نیرو‌های یگان ویژه که در همه عرصه‌ها در کنار مردم و همراه آنان هستند در عرصه مقابله با شیوع ویروس کرونا نیز خوش درخشیدند و شاهد اقداماتی، چون ضدعفونی کردن معابر و سایر فعالیت‌های دیگر بودیم.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه خدمت به مردم را توفیق می‌دانیم، بیان کرد: ارائه مطلوب‌ترین خدمات به مردم را وظیفه خود می‌دانیم و از طرفی برای ارتقاء امنیت در کشور تلاش روزافزون می‌کنیم