• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60908

  فراخوان سومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران منتشر شد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، دبیرخانه دائمی این جشنواره از تمام بازی سازان، نویسندگان و طراحان بازی دعوت کرد تا در بزرگترین رویداد بازی سازی سال کشور شرکت کنند.

  ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی سازی و تقویت تولید ملی، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان جوانان فعال در عرصه بازی های رایانه ای به منظور ارتقاء و رشد کمی و کیفی تولیدات، ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و دانش آموزان در صنعت سرگرمی و بازی و نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های جوانان از اهداف برگزاری این رویداد است.

  سومین جشنواره بازی های رایانه ای تهران با رویکرد آشنایی با دستاوردهای نوین بازی سازی در ایران، تقدیر از توانمندی و خلاقیت هنرمندان ایرانی، نمایش و سنجش نوآوری های هنرجویان و دانش آموختگان بازی و سرگرمی و دعوت از هنرمندان و متخصصان دیگر عرصه ها برای تقویت و پیشرفت بازی سازی در دو بخش « اصلی» شامل مسابقه بازی های ایرانی، مسابقه آفرینش های دانشجویی و بخش ویژه شامل مسابقه بازی نامه نویسی و طراحی کاراکتر برگزار خواهد شد.

  ۳۱ تیرماه آخرین مهلت ارسال آثار تمامی بخش های جشنواره اعلام شده است.

  علاقه مندان برای حضور و ثبت نام در این جشنواره که در مردادماه ۱۳۹۲ برگزار می شود می توانند به نشانی اینترنتی www. ircg. ir مراجعه کنند.

  ایران بازی بازی های رایانه ای تولید ملی خلاقیت دانش آموزان رشد رقابت فرهنگی و هنری کودکان و نوجوانان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها