• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60874

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش مرگبار یک اتاقک نگهبانی در یک زمین گودبرداری شده، خبرداد.

  به گزارش پارس ، سید جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار « حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، در تشریح جزئیات این خبر گفت: ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران درساعت ۵: ۳۲ صبح امروز از یک مورد حادثه ریزش آوار در خیابان وحدت اسلامی بازارچه شاپور مطلع شد و آتش نشانان ایستگاه ۶۷ و نجات یک را به محل حادثه اعزام کرد.

  وی افزود: آتش نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که در ضلع جنوبی یک قطعه زمین گودبرداری شده به مساحت تقریبی ۲۰۰ متر مربع اتاق نگهبانی قرار داشته که ناگهان ریزش کرد.

  سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه اطلاعات اولیه حاکی از محبوس شدن یک کارگر در زیرآوار بود به ایسنا گفت: آتش نشانان عملیات خود برای نجات و خروج این کارگر را آغاز کرده و پس از مدتی بدن وی را از زیر خروارها خاک و آهن بیرون کشیده اند.

  ملکی با اشاره به تحویل جسم این کارگر به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه اظهارکرد: آنان پس از بررسی علایم حیاتی مرگ این کارگر ۲۵ ساله ایرانی را به علت شدت جراحات وارده تایید کردند.

  وی درباره علت وقوع این حادثه نیز اظهارکرد: متاسفانه روی سقف این اتاقک نگهبانی مقادیر زیادی تیرآهن و آهن آلات و ضایعات ساختمانی قرار داده بودند که همین موضوع سبب افزایش بار وارده به اتاقک ناگهانی و تخریب آن شد.

  ملکی افزود: آتش نشانان در ساعت ۷: ۲۵ به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.

  آتش نشانی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خاک دانشجویان ایران زمین مرگ کارگر مرگبار اتاقک نگهبانی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها