• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60777

  تعدادی از خبرنگاران حوزه‌ی کتاب به عیادت محسن پرویز رفتند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، جمعی از خبرنگاران حوزه ی کتاب عصر یکشنبه، دوم تیرماه، به بیمارستان قلب تهران رفتند و از محسن پرویز، معاون پیشین امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سخن گوی انجمن قلم، عیادت کردند.

  در این دیدار، محسن پرویز درباره ی علت جراحی قلب خود گفت: قلبم ظاهرا از قبل مشکلی نداشت، ولی گویا کم توجهی باعث ایجاد دردی در آن شده بود که باعث شد به انجام یک چکاپ احساس نیاز کنم. با انجام آزمایش سی تی آنژیوگرافی مشخص شد که از ناحیه ی عروق گرفتگی دارم و یکی از رگ های قلبم به کلی مسدود شده است و رگ های دیگر نیز دچار تنگی های متعددی هستند. همه ی این مسائل باعث شد تا به انجام عمل جراحی تن دهم.

  او در ادامه اظهار کرد: الآن مشکلم کم خونی است و بنا به نظر پزشکان، هنوز میزان هموگلوبین لازم خونم جبران نشده است و اگر این کم خونی جبران شود، دیگر نیازی به مراقبت های ویژه ندارم.

  سخن گوی انجمن قلم درباره ی تأثیر فعالیت های انتخاباتی اش در یازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری و نقش آن در ایجاد مشکل قلبی اش نیز گفت: در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری ما به آن شکل فعالیت انتخاباتی نداشتیم. ماندگاری آقای حداد عادل هم در صحنه بیش تر برای دفاع از اصول و آرمان های انقلاب بود، همه چیز که نباید برای رأی باشد. بالأخره باید برخی از مسائل مطرح و گفته می شد. در جلساتی هم که با دوستان در همین زمینه تشکیل داده بودیم، به این موضوع اشاره شد. به هر حال انتخابات انجام شد و ما هم از نتیجه ی آن راضی هستیم.

  به گزارش ایسنا، محمد اللهیاری، رییس اداره ی کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیز از جمله افرادی بود که به عیادت محسن پرویز آمده بود.

  همچنین در روزهای گذشته سیدمحمد حسینی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد مسجدجامعی و محمدحسین صفار هرندی به ملاقات این فعال فرهنگی رفته اند.

  پرویز ۲۸ خردادماه در بیمارستان قلب تهران مورد عمل جراحی قلب قرار گرفته است.

  آرمان های انقلاب انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بیمارستان جراحی قلب عمل جراحی قلب معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها