به گزارش پارس نیوز، کشور ترکیه طی این سالها چندین بار بارش سنگین برف را تجربه کرده است و این اولین بار نیست که بیش از چندین متر برف زمستانی روی زمین شهرها و روستاهای آن می نشیند ؛ این بار هم بارش 6 متر برف طبق آنچه در تصاویر این بخش مشاهده می کنید مردم ترکیه را غافلگیر کرد.
 

بارش برف باورنکردنی

بارش برف بسیار عجیب در کشور ترکیه 

بارش شگفت انگیز برف در 9 روستا و 22 دهکده ی منطقه ای در ترکیه کار سختی را برای نیروهای راهداری و تیم های برف روبی آغاز کرد ، برفی که در نهایت زیبایی مردم این مناطق را دچار شگفتی کرد.با فاصله ی 20 کیلومتری از شهری در ترکیه 5-6 متر برف گروهی از کارگران و خودروهای مخصوص را مشغول کار کرده است ، اینجا جاده ی مرزی بین دو شهر است که محل عبور مردم روستاها و دهکده های اطراف است و حالا بارش سنگین برف عبور و مرور آنها را مختل کرده بود بعد از ساعتها تلاش تیمی در حدی باز شد و عبور و مرور جریان گرفت.

بارش برف در ترکیه به طور بسیار عجیب

بارش برف شگفت انگیز در ترکیه 

" نظیم دینر" مسئول برف روبی این منطقه گفت :من و نیروهایم با شنیدن خبر گرفتگی جاده ها با چنین برفی متعجب شدیم اما وقتی به محل رسیدیم دیدم که چطور یکشبه 5-6 متر برف باریده است . با 2 تیم مجهز کارمان را آغاز کردیم و بعد از ساعتها تلاش جدی موفق با باز کردن راه شدیم.