به گزارش پارس نیوز، غلام‌محمد زارعی در گفت‌وگو با خبرنگاران، افزود: پروازهای "تهران - یاسوج" از روز جمعه، 21 دی‌ماه از سوی شرکت هواپیمایی "ماهان" برقرار می شود.

وی اظهار کرد: پروازهای فرودگاه یاسوج فعلا در هفته دو روز (جمعه و دوشنبه) برقرار می شود که امیدواریم در صورت تکمیل شدن و استقبال از پروازها، در هفت روز هفته پرواز داشته باشیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: رایزینی ها و مذاکراتی با شرکت هواپیمایی "قشم ایر" انجام دادیم که امیدواریم پروازهای این شرکت نیز در فرودگاه یاسوج راه اندازی شود.

در روز 29 بهمن‌ماه سال 1396 یک فروند هواپیمای ای تی آر 72 شرکت هواپیمایی آسمان با 66 سرنشین در نزدیکی فرودگاه یاسوج و در اثر برخورد به یکی از کوه‌های رشته کوه دنا سقوط کرد و این مساله به فوت تمام سرنشینان منجر شد.

فرودگاه یاسوج از زمان وقوع سانحه پرواز"تهران - یاسوج" به مدت چهار ماه پروازی نداشت که با حضور شرکت"آتا"در مقطعی(حدود دو ماه) پروازها برقرار شد اما بعداز کنسل شدن پروازهای فرودگاه یاسوج از سوی شرکت "آتا" از مرداد ماه امسال تاکنون(حدود پنج ماه) پروازی نداشته و همچنان تعطیل است.