به گزارش پارس نیوز، پیمان سنندجی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به آمادگی شرکت اتوبوسرانی تهران جهت تامین اتوبوس برای تردد دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات حصارک تهران اظهار کرد: در این زمینه باید از اتوبوس‌های دربستی استفاده شود.

وی تصریح کرد: با توجه به جاده حصارک تهران و دانشگاه آزاد باید از اتوبوس‌هایی استفاده شود که عمر استفاده از آنها زیر 10 سال نباشد و این در حالی است که هم اکنون اتوبوس‌های شرکت واحد نیز زمان استفاده شان بالای 10 سال است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: البته سرویس دهی به پرسنل و کارکنان دستگاه‌ها و سازمان‌ها توسط همان بخش انجام می‌شود و در دانشگاه آزاد نیز به این منوال است اما در صورتی که آنها درخواست کنند ما نیز آن را بررسی و همکاری خواهیم کرد.

 
سنندجی ادامه داد: هم اکنون 6 هزار 200 اتوبوس زیر مجموعه شرکت اتوبوسرانی تهران قرار دارند که از این تعداد 4 هزار دستگاه بالای 10 سال از عمرشان می‌گذرد.

وی همچنین در خصوص اخذ معاینه فنی اتوبوس‌های شرکت واحد بیان کرد: در حال حاضر تمام اتوبوس‌های این شرکت معاینه فنی اخذ گرفتند و در واقع به هیچ اتوبوسی که معاینه فنی نداشته باشد اجازه تردد داده نمی‌شود.