به گزارش پارس نیوز، 

سردار “احمد علی گودرزی” در این باره اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت Stealing عابر بانک از افراد سالخورده در جلوی بانک، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در اظهارات اولیه از مالباختگان مطلع شدند فردی به بهانه کمک کردن در انجام عملیات بانکی و پس از جلب اعتماد آن ها، در یک لحظه کارت عابر بانک آن ها را سرقت و اقدام به خالی کردن حساب بانکی آن ها می کرده است.

سردار گودرزی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی استان پس از تحقیقات فنی و تخصصی و گشت زنی های هدفمند، موفق شدند سارق که در حین سرقت از یک فرد سالخورده بود را شناسایی و در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در بازرسی از متهم تعدادی کارت های عابر بانک متعلق به سایر افراد از وی کشف شد، عنوان داشت: متهم در بازجویی فنی و تخصصی به ۳۰ فقره سرقت عابر بانک اقرار کرد

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه سارق برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، به شهروندان توصیه کرد: در زمان مراجعه به دستگاه خودپرداز مراقب اطراف خود باشید و اعتماد بی مورد به افراد غریبه برای انجام عملیات های بانکی، زمینه اصلی وقوع بسیاری از جرائم مرتبط با سرقت و کلاهبرداری را ایجاد می کند.