به گزارش پارس ، به نقل ازسیمرغ، این بازیگر و اعضای خانواده اش در یک رستوران ژاپنی تولد ۳۸ سالگی آنجلینا را جشن گرفتند و سوشی و غذاهای ژاپنی دیگر سفارش دادند و هزینه شام آنها حدود ۱۰۰۰ دلار شد اما با دست و دلبازی نامتعارف خود و دادن انعام خیلی زیاد به گارسون، او را متعجب کردند.

گارسون ۲۴ ساله این رستوران که این انعام را دریافت کرد به یک روزنامه آلمانی گفت: « آنها خیلی خوب و مهربان بودند. آنها ساعت ۹ شب جلوی در رستوران بودند و مثل بقیه مشتری ها هنگام ورود کفش هایشان را در آورند. »

بنا به گفته این گارسون جوان این بازیگر مشهور ۴۹ ساله که همراه آنجلینا و شش فرزندش – مدوکس ۱۱ ساله، پکس ۹ ساله، زهرا ۸ ساله، شیلو ۶ ساله و ناکس و ویوین ۵ ساله به این رستوران ژاپنی رفته بود تقریبا" از همه غذاها و چیزهای دیگری که در منو وجود داشت یک نمونه سفارش داد. سوشی، سالاد، مرغ یاکیتوری و سوپ از جمله غذاهایی بودند که این خانواده سفارش دادند و جمع صورتحساب آنها کمی بیش از ۱۰۰۰ دلار شد.

اما بعد از اتمام شام، براد پیت ۱۸۴۶ دلار پرداخت کرد و گفت، همه چیز خوب بود.

این گارسون در ادامه حرفهایش گفت: « وقتی این انعام را گرفتم زانوهایم می لرزید و آن را با ۱۵ گارسون دیگر این رستوران تقسیم کردم. »

براد ۴۹ ساله و آنجلینا برای شرکت در مراسم افتتاحیه فیلم « جنگ جهانی زامبی ها» به آلمان سفر کردند و همانجا تولد ۳۸ سالگی آنجلینا را نیز جشن گرفتند.