به گزارش پارس نیوز، 

ناصر عتباتی عصر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: هفته گذشته فوت یک جوان به دلیل تصادف با خودروی پاترول به دست ما رسید که پس از بررسی موضوع و مشکوک بودن مسئله محرز شد که بحث تصادف مطرح نبوده و دلیل اصلی حادثه قتل بوده است.

وی بیان کرد: پس از تحقیق و بررسی محرز شد که مسئله از بحث در فضای مجازی توسط دو دوست درباره کری خوانی هواداران دو تیم فوتبال آغاز شده که پس از کری‌خوانی‌هایی در مورد تیم‌های هواداران درگیری به شکل فیزیکی ادامه پیدا می‌کند و این دو فرد همدیگر را با ضربات چاقو به صورت سطحی زخمی می‌کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: در نهایت شخصی که برای او در یکی از شبکه‌های اجتماعی پیام فرستاده شده بود با خودروی دوستش از روی این جوان مقتول ۳۰ سال رده شده و متواری می‌شود.

عتباتی اظهار کرد: پس از پیگیری‌های انجام یافته توسط دستگاه قضائی استان و کارآگاهان پلیس فرد قاتل در یکی از شهرستان‌های آذربایجان شناسایی شده و خود را معرفی کرده است.

وی اظهار کرد: دستگاه قضائی استان به دنبال ایجاد امنیت پایدار است و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نخواهد کرد و با کسانی که محل نظم و آسایش عمومی هستند بدون هیچ اغماضی برخورد می‌کند.