به گزارش پارس نیوز، 

عصر روز گذشته، جمعه 25 آبان ماه 97 اتومبیل چند تن از مسئولان عضو شورای قرارگاه امام رضا(ع) که از تهران عازم مناطق محروم جنوب کشور بودند، در جاده عسلویه-پارسیان دچار سانحه شد. اعضای جهادی این قرارگاه به منظور سرکشی به گروه‌های جهادی و شناسایی مناطق محروم جنوب کشور، عازم این مناطق بودند که طی سانحه رانندگی در استان هرمزگان، امیر محمد اژدری درگذشت و مهدی مسکنی، دبیر قرارگاه نیز مصدوم شد.

امیر محمد اژدری 25 ساله و ساکن تهران بود. او که از فعالین گروه‌های جهادی در این سال ها به شمار می رفت، بیش از هفت سال به جهاد در مناطق محروم کشور مشغول بود. مسئولیت گروه پزشکی و درمانی امام رضا(ع)، مسئولیت گروه عمرانی امام رضا(ع) و عضو شورای مرکزی قرارگاه امام رضا(ع) بود. اژدری در اکثر استان‌های کشور از جمله لرستان، خوزستان، خراسان، کرمانشاه، ایلام و ... سابقه انجام فعالیت‌های جهادی داشت. او سال گذشته در حادثه زلزله کرمانشاه از پیش‌قدمان جهادی برای کمک به مردم زلزله زده بود.

همچنین  مراسم تشییع پیکر پاک جهادگر "امیرمحمد اژدری" فردا ساعت ٩صبح در حسینیه شماره ٢ جماران برگزار و در بهشت زهرا (س)قطعه۴_۱۳۶_۱۱۰ به خاک سپرده می شود.