به گزارش پارس نیوز، سرهنگ حمیدرضا رضایی، جانشین کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی‌عصر(عج) در تشریح جزئیات خبر فوق، گفت: در اجرای دستور قضایی مبنی بر دستگیری خریداران دریچه‌های مسروقه آب، برق و مخابرات، تیم عملیات کلانتری، شناسایی افرادی که اقدام به خرید دریچه‌های چدنی از سارقان می‌کردند، در دستور کار قرار گرفت.

 جانشین کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی‌عصر(عج) تصریح کرد: در این راستا دو مال‌خر سابقه‌دار که عمدتاً سارقان برای فروش اموال مسروقه به آنها مراجعه می‌کردند در منطقه خلازیر شناسایی شدند. 

وی افزود: پس از هماهنگی قضایی، ماموران وارد عمل شدند و دو متهم مورد نظر را در گاراژی دستگیر و تعداد ۲۵ عدد دریچه چدنی با ارزشی تقریبی هر کدام حدودا ۸۰۰ هزار تومان کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با توجه به اینکه اموال کشف شده مربوط به شرکت‌ مخابرات، آبفا و شهرداری تهران است نمایندگان ادارات فوق با مراجعه به مراجع قضایی نسبت به تشکیل پرونده اقدام کردند.

وی با بیان اینکه سرقت اینگونه اموال بستر‌ساز سرقت‌هایی همانند سرقت کابل، تجهیزات مخابراتی و همچنین بروز مشکلاتی همچون قطع برق و قطع خطوط مخابراتی است از همه شهروندان درخواست کرد: چنانچه در این خصوص موردی را مشاهده کردندسریعا موضوع را از طریق فوریت های پلیسی اطلاع دهند.