به گزارش پارس نیوز، 

تامپسون بیشتر به خاطر حمله به شبکه‌های پلی استیشن و ایکس باکس لایو بین دسامبر ۲۰۱۳ و ژانویه ۲۰۱۴ شناخته می‌شود. جالب است بدانید که این جرم‌ها زمانی رخ داده‌اند که او یک نوجوان کمتر از ۱۸ سال بوده است.

حملات او از جنس DoS بودند. در این دست اختلالات، سرورهای هدف حمله با ترافیکی که توان رسیدگی به آن‌ها را ندارند روبرو می‌شوند که در نتیجه باعث عدم دسترسی کاربران به سرویس‌های مورد نظر خواهد شد. البته سرورهای سونی و مایکروسافت تنها هدف‌های آستین نبوده و او طی این سال‌ها به استیم و سرورهای بازی League of Legends هم حمله کرده است. طبق اعلام پلیس، کارهای آستین تامپسون حداقل ۹۵ هزار دلار به کمپانی‌های ذکر شده خسارت وارد کرده است.

البته تامپسون تنها هکر معروف ایکس باکس لایو و شبکه پلی استیشن نیست و طی سال‌های اخیر افراد مختلفی به این سرویس‌ها حمله کرده‌اند.

آسیب رساندن به سرورها یک جرم بزرگ محسوب می‌شود و همانطور که گفتیم امکان دارد که تامپسون با ۱۰ سال زندان، ۲۵۰ هزار دلار جریمه و سه سال نظارت توسط پلیس روبرو می شود. محکومیت او از سال آینده میلادی آغاز خواهد شد.

تامپسون اولین هکر لو رفته در سال جاری نیست و Voski که به عنوان یکی از شناخته‌ شده‌ترین کرک کننده‌های بازی محسوب می‌شد، با شکایت کمپانی سازنده قفل ضد هک Denuvo شناسایی و دستگیر شد.