به گزارش پارس نیوز، 

سرهنگ رضا گودرزی در کرج در مورد  وضعیت ترافیکی در محور کرج - چالوس اظهار داشت: تردد در محور کرج - چالوس بدون همراه داشتن زنجیر چرخ ممکن نیست و پلیس یا خوردهایی که زنجیر چرخ نداشته باشند بر اساس قانون برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه متاسفانه مسافران به توصیه‌های پلیس مبنی بر بارش برف و باران و کولاک در محور کرج چالوس  توجهی نمیکنند،بیان کرد: بسیاری از خودرهای  علی رغم تذکر پلیس مبنی بر بارش برف و کولاک بدون داشتن رنجیر چرخ به مسیر خود ادامه دادند.

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه تعداد زیادی از کسانی که زنجیر چرخ دارند بلد نیستند که این زنجیر را به چرخ خودرو ببندند،بیان کرد: یکی از  دلایل اتفاقات دیشب این بود که تعداد زیادی از خودروها  بعد از تونل کندوان به سمت مازندران در برف ماندند و  باید زنجیرچرخ می بستند که حرکت کنند که نتوانستند زنجیر ببندند و راه قفل شد و استان البرز درگیر ترافیک شد.

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه در ورودی جاده تست زنجیر بستن چرخ از رانندگان انجام می‌شود،عنوان کرد: در حال حاضر تا کیلومتر 10 در محور کرج چالوس ترافیک پرحجم است و بعد از آن ترافیک تا ماهان عادی است و از ماهان تا محدوده گرماب مسیر جنوب به شمال ترافیک دارای بار پرحجم است.