به گزارش پارس نیوز، 

خانم دایانا دلاگارزا در گفت وگویی رادیویی اعلام کرد که دخترش ۹۰ روز است اعتیاد را ترک کرده و هم اکنون در حال تلاش برای بازگشت به شرایط عادی است. مادر دمی لواتو تأکید کرد: "اعتیاد یک بیماری خطرناک است و مبارزه با آن کار راحتی نیست. راه برون رفت از این بیماری، مبارزه است که دمی در حال حاضر مشغول مبارزه است و حتم دارم آن را شکست می دهد."

خانم دلاگارزا که دلیل مشخصی را برای اعتیاد دخترش نمی تواند بیان کند، درباره اعتیاد دمی به مواد و الکل می گوید: "من از اعتیاد دمی با خبر نبودم چون او با من زندگی نمی کند. دمی اکنون ۲۶ ساله است. شاید اگر می توانستم بیشتر از او مراقبت می کردم."

مادر دمی لواتو درباره زمان بازگشت دمی لواتو به عرصه موسیقی گفت: "من هم مثل شما برای برگشتن دمی و آهنگ های جدیدش هیجان دارم. این اتفاق به زودی می افتد. من به دمی افتخار می کنم."

گفته می شود دمی لواتو در هفته های اخیر چند بار با نامزد سابقش دیدار کرده و از او برای بهبود اوضاع جسمی و روحی اش کمک گرفته است. این در حالی است که برخی رسانه ها علت بی پروایی دمی لواتو در مصرف مواد را جدایی او از نامزدش می دانستند و می گفتند دمی لواتو بعد از جدایی احساس می کند چیز بیشتری برای از دست دادن ندارد.

دمی لواتو در ماه آگوست تمامی اجراهای بین المللی اش را لغو کرد و به احتمال فراوان پس از بهبود جسمی و روحی تور کنسرت هایش را از سر خواهد گرفت.