به گزارش پارس نیوز،حمیدرضا تحصیلی مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در نشست مشترک با سلیمی، شهردار منطقه 3، هادی زبده، شهردار منطقه 16 و مهندس حسن رحمانی، شهردار منطقه 21 از اجرای طرح‌های ویژه جهت اشتغال زایی خبر داد و گفت: پیرو برگزاری این جلسه مقرر شد راه اندازی شب و روز بازارها، ون کافه‌ها ، بهره برداری از پیاده راههای خاص و کیوسک‌ها برابر قوانین و دستورالعمل‌های صادره صرفا با هماهنگی شرکت ساماندهی انجام پذیرد.

تحصیلی با اشاره به اینکه این طرح‌ها به منظور احیای حیات شبانه پایتخت و کاهش آسیب‌های اجتماعی، حمایت از اقشار آسیب پذیر در شهر تهران در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: این شرکت در راستای ایجاد اشتغال راه اندازی شب و روز بازارها را با همکاری مناطق 22 گانه در دستور کار خود قرار داده است.

وی به راه اندازی کیوسک‌ها و کافه ون‌ها در شهر تهران اشاره کرد و گفت: این طرح پس از طی مراحل قانونی به زودی اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه قرار است از چندین پیاده راه مشهور در شهر تهران در راستای ایجاد اشتغال اصناف استفاده شود، تصریح کرد: برنامه های مناسبی در خصوص درآمد زایی و اشتغال صنوف و اقشار آسیب پذیر در نظر گرفته شده که امیدواریم به زودی شاهد اجرایی شدن آن در سایر مناطق باشیم.

تحصیلی با بیان اینکه طرح‌های فوق قرار است با محوریت شرکت ساماندهی و با هماهنگی مناطق 22 گانه اجرایی شود، افزود: مقرر شد تا شرکت ساماندهی طرح‌های مطالعاتی لازم را تدوین و مناطق 22 گانه نیز مکان یابی های مورد نیاز را برای اجرای طرح های فوق به این شرکت ارایه دهند.