به گزارش پارس نیوز، 

ساعت 16 و 35 دقیقه ۲۲ مهر مأموران کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی‌عصر(عج) پایتخت در تماس با بازپرس کشیک قتل Murder از مرگ پسر ۲۸ ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های تهران خبر دادند.

 

بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران و تیم بررسی صحنه جرم Crime دقایقی بعد راهی بیمارستان شدند.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد که پسر جوان با ضربه قمه به قلبش به قتل رسیده است. این در حالی بود که مرد جوان دیگری نیز از ناحیه صورت به شدت مجروح شده بود. مرد جوان در تحقیقات گفت: من راننده خودروی پژو ۴۰۵ هستم و مقتول نیز خودروی تیبا داشت.

جزئیات حادثه

ما مسافرکشی می‌کردیم و زمان حادثه Incident روبه‌روی مترو آزادگان به انتظار مسافر ایستاده بودیم که پسر جوانی سوار بر خودروی پراید وانتش از پارکینگی که در آن حوالی بود بیرون آمد و شروع به داد و فریاد کرد.

او مدعی شد که ما سد معبر کرده‌ایم و مزاحم کار او شده‌ایم. سر همین مسئله باهم دعوایمان شد و درنهایت او با قمه ضربه‌ای به‌صورت من زد و ضربه‌ای هم به قلب Heart دوستم وارد کرد.

با اظهارات مرد جوان تحقیقات ادامه یافت و در بررسی‌ها مشخص شد که متهم فراری پسر صاحب پارکینگ است. با شناسایی هویت متهم فراری معلوم شد پسر جوان بعد از این درگیری خونین به کلانتری رفته و مدعی شده خودروی پراید وانتش را سرقت Stealing کرده‌اند.

او قصد داشته با این کار مسیر تحقیقات را تغییر دهد و با ظاهرسازی وانمود کند که خودرواش را شخص دیگری به سرقت برده و در زمان حادثه او در محل درگیری نبوده است. متهم پس از ثبت شکایت در کلانتری از محل متواری شده بود. بازپرس سجاد منافی آذر دستور بازداشت متهم فراری را صادر کرد.