به گزارش پارس نیوز، 

«مانوئل رودیگر» ۱۸ ساله، حدود ۲ ماه پیش در جنایتی هولناک پسری به نام «توماس ورنر» را که دوست قدیمی و هم کلاسی اش بود به قتل رساند.

مانوئل که به علت استعمال بیش از اندازه ی مواد مخدر صنعتی شیشه از خود بی خود شده بود، پس از کشتن توماس با ۹ ضربه چاقو، در اقدامی وحشتناک و دلخراش جسد او را نیز تکه تکه کرد و در کنار رودخانه ای رها کرد و به خانه بازگشت!

در همین حین خانواده ی ورنر به دنبال ناپدید شدن پسر ۱۸ ساله ی خود با مراجعه به پلیس درخواست کمک کردند. همزمان با شروع تحقیقات پلیس جنایی و کارآگاهان، مأموران به مانوئل مشکوک شده و او را تحت بازجویی قرار دادند اما هیچ سرنخی به دست نیاوردند. تا اینکه سه هفته پس از جنایت بقایای جسد نوجوان گمشده توسط رهگذری در کنار رودخانه پیدا شد و او هراسان این مسئله را به پلیس گزارش داد. پس از آنکه مشخص شد مانوئل در چند هفته گذشته بارها در محل جنایت دیده شده است او برای دومین بار تحت بازجویی قرار گرفت. بدین ترتیب پسر نوجوان بازداشت شد و پلیس در بازرسی از اتاق خانه‌ شان وسایل متعلق به مقتول را پیدا کرد. مانوئل که پس از دستگیری خود را بی‌گناه می‌ خواند به قاضی پرونده گفت: من کسی را نکشتم. فقط آن روز ما با هم شیشه مصرف کردیم و دیگر یادم نمی‌ آید که توماس کجا رفت! 

با وجود اظهارات این متهم، قاضی پرونده با توجه به شواهد و مدارک موجود، مانوئل رودیگر را مجرمی خطرناک خواند و او را بدون قرار وثیقه تا زمان شروع دادگاه به زندان فرستاد.