به گزارش پارس نیوز، 

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اظهار کرد: ساعت 18:29 دقیقه عصر امروز( پنج شنبه) یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان سه طبقه در خیابان مولوی، خیابان رئیس عبدالهی به سامانه آتش نشانی شهر تهران اعلام شد که بلافاصله سه ایستگاه به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شد.

وی افزود:محل آتش سوزی یک ساختمان سه طبقه بود که طبقه هم کف و حیاط که حدود 350 متر مساحت داشت به انبار محل نگهداری انواع لوازم خانگی تبدیل شده بود و طبقات دوم و سوم آن نیز کاربری مسکونی داشت.

ملکی بیان کرد:زمانی که آتش‌نشان‌ها به محل حادثه رسیدند مشاهده کردند که تمام لوازمی که در طبقه اول و حیاط انبار شده بود کاملا شعله ور بودند و آتش به سرعت در حال سرایت به طبقات بالایی و ساختمان‌های مجاور بود.

وی گفت: پیش از رسیدن آتش‌نشان‌ها افرادی که در طبقات بالای بودند از ساختمان خارج شده بودند و در این حادثه مورد محبوس و مصدوم شده نداشتیم.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران ادامه داد:آتش‌نشان‌ها برای سرعت کار از روی دیوار وارد ساختمان شدند و عملیات اطفای حریق را از چند نقطه شروع کردند و از سرایت آتش به اطراف جلوگیری کردند و در حال حاضر آتش‌نشان‌ها در حال لکه گیری هستند.