به گزارش پارس نیوز، 

مسعود سریع القلم مدیرعامل شرکت شهروند با تشریح این خبر گفت: فروش فوق العاده رمضان با عنوان ضیافت شهروند از روز پنج شنبه 20 اردیبهشت ماه در تمام فروشگاه‌های شهروند آغاز شده و تا پایان خرداد ماه ادامه دارد.

سریع القلم با بیان اینکه طرح ضیافت شهروند در راستای حمایت از اقتصاد خانوار و تامین سبد کالای مشتریان آغاز شده است، افزود: بیش از 2500 قلم کالا از جمله کالاهای اساسی مانند برنج، گوشت، مرغ، روغن، حبوبات، خرما و ... در این جشنواره شامل تخفیف شده که دامنه تخفیفات آن تا سقف 50 درصد است.

مدیر عامل شرکت شهروند در ادامه خاطر نشان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان علاوه بر فروشگاه‌های بیهقی و بوستان که در تمام ایام سال به صورت شبانه روزی فعالیت دارند فروشگاه های شهروند بهرود، بهاران، آزادگان، المپیک و شهرری نیز به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمات دهی خواهند داشت.

وی در خصوص کیفیت کالای شهروند اظهار کرد: کیفیت و قیمت محصولات عرضه شده از جمله اقداماتی است که همواره به طور مستمر در فروشگاه‌های شهروند انجام می‌شود، در ماه مبارک رمضان نیز این فرآیند به صورت ویژه اجرایی خواهد شد.

سریع القلم در پایان یاد آور شد: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و حضور مشتریان در ساعات افطار، فروشگاه‌های شهروند در این ایام با توزیع 60 هزار بسته افطاری پذیرای مشتریان خواهد بود.