به گزارش پارس نیوز، 

نعمت الله عزیزی اظهار داشت: سانحه نخست روز گذشته(۲۶فروردین) برخورد سواری پیکان با کامیون در محور اتوبان ساوه-همدان بود که بلافاصله نیروهای امدادی اورژانس شهر غرق آباد به محل اعزام و مصدوم سانحه را مورد مداوا قرار دادند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: حادثه دوم واژگونی سواری پژو 405 در اتوبان ساوه-همدان بود که چهار مصدوم برجای گذاشت و مصدومان توسط نیروهای اورژانس شهر صنعتی کاوه به بیمارستان شهید مدرس ساوه انتقال داده شدند.

عزیزی با اشاره به سانحه جاده ای سوم، بیان کرد: این حادثه بر اثر برخورد یک سواری پراید با کامیون خاور در محور قدیم ساوه-سلفچگان به وقوع پیوست که فورا نیروهای اورژانس شهر آوه به محل اعزام شده و پس از رهاسازی مصدوم محصور شده در خودرو توسط امدادگران هلال احمر ساوه و انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی، حادثه دیده توسط اورژانس به مرکز درمانی شهید مدرس ساوه منتقل شد.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه خاطرنشان ساخت: دیگر سانحه روز گذشته واژگونی سواری پراید با دو مصدوم در جاده قدیم ساوه-تهران بود که نیروهای اورژانس شهر صنعتی کاوه به محل اعزام و مصدومین را پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل کردند.

وی اضافه کرد: همچنین شب گذشته یک دستگاه وانت با سواری ریو در محور قدیم ساوه - همدان برخورد کردند که به دنبال آن نیروهای اورژانس غرق آباد به محل حادثه اعزام شدند و چهار مصدوم این سانحه را به بیمارستان شهید مدرس ساوه انتقال دادند.