• لینک کوتاه
 • کد خبر: 479205

  مشاور وزیر آموزش و پرورش، شرایط عمومی کاندیداهای نمایندگان معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان را اعلام کرد.

  به گزارش پارس نیوز،

   اصغر حصیری، مشاور وزیر آموزش و پرورش، درباره پیشرفت کار برگزاری انتخابات نمایندگان معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: روش برگزاری انتخابات به دو صورت الکترونیکی (مرحله استانی) و غیر الکترونیکی (مرحله کشوری) تعیین شده است.

  وی افزود: همه استان‌ها بنا بر فراوانی جمعیت عضو صندوق ذخیره دارای سهمیه هستند و دامنه سهمیه برای استانهایی با کمترین عضو صندوق ذخیره ۱ نفر و برای بیشترین عضو صندوق ذخیره ۵ نفرتعیین شده است.

  حصیری ادامه داد: تا کنون ستاد راهبری انتخابات در حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش با بیش از ۱۰ جلسه کاری شروع به فعالیت نموده و اعضای ستاد مصمم هستند با بهترین شکل و سالم‌ترین روش انتخابات را برگزار نمایند.

  وی خاطرنشان کرد: هفت کمیته عملکردی بخش اجرایی و نظارتی انتخابات را به عهده دارند و برای همه کمیته‌ها وظائف و تکالیف تعیین شده است. اسامی این هفت کمیته به شرح زیر است:

  کمیته اجرایی انتخابات

  کمیته اطلاع رسانی

  کمیته رابطین استان‌ها

  کمیته آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات

  کمیته قوانین و مقررات

  کمیته نظارت، ارزیابی و پاسخگویی به شکایات

  کمیته مالی و پشتیبانی

  مشاور وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: همه کمیته‌ها دارای کاربرگ فعالیت بوده و موظف هستند در راستای اجرای سالم انتخابات گام بر دارند.

  وی گفت: داوطلبان شرکت در انتخابات می‌توانند با توجه به صلاحیت‌های عمومی در سامانه‌ای که به همین منظور راه اندازی و اعلام می‌گردد، به عنوان کاندیدا ثبت نام نموده و در موعد اعلام شده برای خود تبلیغات داشته باشند.

  حصیری ادامه داد: تدابیری اتخاذ شده تا کاندیدا‌ها در سامانه مورد نظر که متعاقبا «اعلام خواهد شد به صورت خلاصه رزومه خود را بارگذاری نمایند.

  مشاور وزیر آموزش و پرورش شرایط عمومی داوطلبان را به شرح ذیل اعلام کرد:

  فرهنگیان رسمی و پیمانی آموزش و پرورش (شاغل و باز نشسته)

  حداقل سابقه خدمت در آموزش و پرورش ۱۲ سال

  حداقل سابقه عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان ۵ سال

  حداقل مدرک تحصیلی لیسانس یا معادل لیسانس

  گفتنی است؛ حائزین بیشترین آراء هر استان به عنوان منتخبین استانی معرفی شده و بر اساس سهمیه استانی واجرای صلاحیت‌های اختصاصی که بعدا اعلام می‌شود وارد مرحله کشوری می‌شوند.

  معلم
  • فرهنگی
   پاسخ

   اگه حق قانونی معلمان را بعد بازنشستگی به حسابشون بریزند کافیه معلمان صدبرابر گرسنه تراز کارکنان ستادی وزارته ، اونها یک میلیارد اختلاص کنند اینها صدمیلیارد راهیچ وپوچ می کنند ازافراد گرسنه ناظر وبازرس وگزینش یامدیرعامل نمیشه به هیچ عنوان ....

   • معلم

    نوشدارو بعد از مرگ سهراب

  • ناشناس
   پاسخ

   مگر هنوز صندوقی هم مونده ؟مگه خالیش نکردند؟ بشه استخون مار و عقرب و رتیل تو حلقوم یکی یکی از بالا کشان صندوق ذخیره فرهنگیان!!

  • ناشناس
   پاسخ

   چرا کسانی که از سال 91عضو صندوق شده اند فقط پول خود عضو رابه حسابشان ریختند باید اختلاس گران پول همین بیچاره ها را می خوردند

  • پروانه حمیدی نجف آبادی
   پاسخ

   باسلا م وادب وحترام:ملتمسانه تقاضا مندم به این سوال بنده پاسخ بدید!چرا نمی شود لینک وصعیت اعضاء را بازکرده واز وصعیت حساب خود مطلع شد؟باتشکر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها