• لینک کوتاه
 • منبع: ایرنا کد خبر: 451274

  معاون توسعه امور پیشگیری بهزیستی استان تهران گفت: درپی حادثه تروریستی به مجلس و حرم مطهر امام خمینی (ره) سازمان بهزیستی کشور آمادگی خود را در راستای ارائه خدمات مشاوره ای و روانشناسی اعلام می کند.

  به گزارش پارس نیوز،

  ازسازمان بهزیستی کشور، حمیدرضا شمسی افزود: در راستای اجرای طرح محب، طرح مشاوره و حمایت روانی در بلایای طبیعی و حوادث با هدف ارایه آموزش و آگاهی‌های لازم به مردم و ایمن کردن آنها در برابر عوارض پس از حادثه به ویژه بحران‌های روحی، روانی و اجتماعی ارایه می شود.
  وی ادامه داد: خدمات مشاوره‌ای و روانشناسی بهزیستی نیز برای متاثرین حادثه تروریستی روزچهارشنبه تهران، از جمله کارکنان مجلس و حرم مطهر امام خمینی(ره)، خانواده مجروحان و شهدا و همچنین شاهدان عینی این حادثه ارایه می‌شود.
  وی افزود: ارائه خدمات مشاوره‌ای گروهی و تک نفره و حتی ارایه خدمت درمنزل خانواده شهدای این حادثه در دستور کار است.
  به گزارش ایرنا، در دو حمله تروریستی جداگانه که صبح چهارشنبه 17 خردادماه رخ داد، ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی و حرم مطهرامام خمینی (ره) هدف تیراندازی پنج تن از مهاجمان انتحاری مسلح قرار گرفت که در نتیجه آن، 17 نفر شهید و 56 نفر مجروح شدند.
  به گفته منابع امنیتی، با هوشیاری ماموران پلیس حرم مطهر امام خمینی(ره)، یکی از مهاجمان انتحاری قبل از اقدام مورد اصابت گلوله قرار گرفت و فرد انتحاری دیگر نیز خود را منفجر کرد.
  سه مهاجم به ساختمان مجلس نیز در جریان درگیریها به هلاکت رسیدند.
   

  مشاوره تروریستی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها