• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 451263

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از شمالی شدن جریانات آب‌وهوایی در کشور خبر داد و گفت: از اواخر وقت یکشنبه با شمالی شدن جریانات آب‌وهوایی شاهد بارش باران و کاهش نسبی دما در استانهای ساحلی خزر، اردبیل و آذربایجانها خواهیم بود.

  به گزارش پارس نیوز،

  احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: طی سه روز آینده غالب مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی خواهند داشت و جوی نسبتاً پایدار حکمفرما خواهد بود.

  وی ادامه داد: موج خفیف بارشی که از شب گذشته وارد کشورمان شده و بخشهایی از شمال غرب و شمال شرق را تحت تاثیر قرار داده بود بعد از ظهر امروز در نیمه شمالی خراسان رضوی، خراسان شمالی، ارتفاعات جنوبی گلستان و ارتفاعات سمنان به‌ فعالیت ادامه می‌دهد و باعث بروز رگبار پراکنده باران می‌شود.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: از اواخر وقت یکشنبه و روز دوشنبه جریانات آب‌وهوایی در استانهای ساحلی دریای خزر، اردبیل و مناطقی از شمال آذربایجان شرقی و غربی شمالی خواهد شد و وزش باد و کاهش نسبی دما به همراه بارش پراکنده باران رخ خواهد داد.

  وظیفه اظهار کرد: روز دوشنبه در شمال خراسان رضوی نیز رگبار پراکنده باران به همراه وزش باد  موقتی به‌وقوع می‌پیوندد.

  وی با بیان اینکه طی سه روز آینده وزش باد شدید و افزایش ابر در استان سیستان و بلوچستان رخ خواهد داد، گفت: طی 72 ساعت آتی در جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که عصر روز دوشنبه شاهد بارش پراکنده نیز خواهیم بود.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور، اهواز با 48 درجه بالای صفر را گرمترین و شهرکرد با هفت درجه بالای صفر را خنک‌ترین نقاط کشور دانست و تصریح کرد:‌ دمای هوای تهران امروز در گرمترین لحظات به 37 درجه بالای صفر رسید.

  وظیفه اظهار کرد: طی 24 ساعت آینده دمای تهران یک درجه گرمتر خواهد شد و جوی نسبتاً پایدار و آسمانی آفتابی حکمفرما خواهد بود.

  انتهای پیام/

   

  بارش باران سازمان هواشناسی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها