• لینک کوتاه
 • منبع: فارس کد خبر: 436919

  نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده هیچ پولی به حساب شخصی در قوه قضاییه واریز نمی‌شود.

  به گزارش پارس نیوز،

  ولی ملکی اظهار کرد: بعد از اینکه تعدادی از همکاران در مجلس نسبت به واریز پول به حساب شخصی در قوه قضاییه گله‌مند بودند، تیمی برای بررسی این موضوع در مجلس تشکیل شد.

  وی گفت: بعد از بررسی‌هایی که انجام شد، مشخص شد، هیچ پولی در قوه قضاییه به هیچ حساب شخصی واریز نمی‌شود بلکه حساب خود قوه قضاییه است که پول‌ها به آن واریز می‌شود.

  نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نباید اینگونه موضوعات تنش‌زا کشور را دچار مشکل کند و برای ما قانون باید فصل‌الخطاب باشد.

  ملکی با اشاره به حذف اعدام حمل‌کنندگان مواد مخدر در مجلس یادآور شد: متاسفانه در چندین سال اخیر شاهد بودیم که برخی‌ها به خاطر حمل مواد مخدر اعدام می‌شدند، اما با بررسی‌های کارشناسانه‌ای که صورت گرفت این طرح حذف شد.

  وی بیان کرد: متاسفانه در این قانون برخی قربانی خصومت‌های شخصی می‌شدند و برخی دیگر که باربران بودند آنها نیز در برخی موارد نمی‌دانستند که در میان بارشان چه چیزی وجود دارد که آنها نیز مورد سوءاستفاده قاچاقچیان قرار می‌گرفتند.

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: قطعا در حذف این قانون نظر نمایندگان کارشناسانه بود و ما فواید این بحث را در آینده خواهیم دید.

   

  قوه قضاییه حساب شخصی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها