• لینک کوتاه
 • منبع: تسنیم کد خبر: 436867

  مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از اختصاص اعتبار مناسبی برای پرداخت حقوق نیروی قراردادی و حق‌التدریس نیروهای آزاد خبر داد.

  به گزارش پارس نیوز،

  منصور مجاوری در رابطه با پرداخت مطالبات فرهنگیان در آخرین روزهای سال 95 اظهار کرد: با توجه به وجود گرفتاری‌های مختلف، امسال از سال‌هایی بود که دولت حمایت خود را تا لحظات آخر از آموزش و پرورش دریغ نکرد. 

  وی افزود: رقم مناسبی تامین اعتبار شده است تا از محل آن حق‌التدریس نیروهای آزاد و عیدی آنها و حقوق نیروهای قراردادی و عیدی آنها پرداخت شود که امروز این رقم به حساب آنها واریز خواهد شد.

  مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال یکی از سال‌های موفق حوزه مالی و اداری برای آموزش و پرورش با کمک‌های سازمان برنامه و بودجه و خزانه رقم خورد و توانستیم بسیاری از بدهی‌های اشخاص حقیقی و حقوقی را پرداخت کنیم. 

  مجاوری بیان کرد: با این اعتبار بدهی نیروهای خرید خدماتی آموزشی سال 94، حقوق سرباز معلمان، حقوق نیروهای قراردادی سال 95، حق‌التدریس‌های آزاد سال 95، هزینه فوت و ازدواج از سال 88 تا 94، ارفاقی‌ سنوات بازنشستگان آموزش و پرورش استثنایی و بدهی‌های خرید خدمات آموزشی سال 94 و بخشی از بدهی بانک‌ها و بیمه‌ها پرداخت خواهد شد. 

   

  حقوق فرهنگیان آموزش وپرورش نیروهای حق التدریس
  • داریوش
   پاسخ

   از خدا بترسید ... از امام زمان (عجل) شرم کنید... این وضع مملکت داری نیست

  • معلم
   پاسخ

   دروغگوها اول فروردین شد نه عیدی دادید نه دو ماه حقوق

  • ناشناس
   پاسخ

   باعث شرم آدم میشه بگی ایرانی هستیم بااین اعتدال ووضع حقوق ریختن .

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها