به گزارش پارس ، زهرا سجادی در گفت وگو با ایسنا، افزود: سال جاری با ولادت و شهادت حضرت فاطمه (س) آغاز شد. ایشان در همه عرصه ها از جمله حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی الگو هستند.

وی با اشاره اینکه در زمینه حماسه اقتصادی، فدک از سوی پیامبر اکرم (ص) به حضرت فاطمه (س) واگذار شد تا به این وسیله جامعه اسلامی بتواند بهره مند شود و زمانی که دشمنان این حق را از ایشان غصب کردند، حضرت فاطمه (س) سخنرانی های پرشوری را به منظور روشنگری مردم انجام داده و نشان دادند که غصب حقوقشان از جمله حق فعالیت اقتصادی چه ضرری را به جامعه اسلامی می رساند.

سجادی با بیان اینکه حماسه اقتصادی برای دولت ایران مفهوم عمق و کاربردی دارد، اظهار کرد: لازم است به رهنمودهای مقام معظم رهبری درباره استقلال اقتصادی توجه کرده و بتوانیم در این سال، بی نیازی خود را به کشورهای دیگر جهان اثبات و تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم.

معاون امور خانواده مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: در سال جاری باید نشان دهیم که از تحریم های دشمنان ابایی نداریم و برای حفظ استقلال خود به جای پایبندی به درآمدهای نفتی، ذخایر و منابع دیگر، توجه وعزت و سربلندی خود را با تولید ملی به دشمنان اثبات می کنیم.

سجادی افزود: بر اساس اعلام محافل علمی و معتبر جهان، ایران تا شش سال آینده به چهارمین کشور برتر جهان از نظر تولید علم تبدیل می شود. این در حالیست که دشمنان ما مخالف تحقق این امر هستند و تلاش می کنند جلوی موفقیت ایران را بگیرند، اما در صورت انتخاب کاندیدای اصلح، کشور می تواند مستقل و عزتمند، به مسیر رو به تعالی خود ادامه دهد.

معاون امور خانواده مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در ادامه گفت: در سال جاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می شود، بنابراین سال سرنوشت سازی است و ان شاءالله حماسه سیاسی به نحو احسن مصداق می یابد.

وی با اشاره به ضرورت انتخاب کاندیدای اصلح برای تصدی پست ریاست جمهوری، گفت: مردم از جمله زنان کسی را انتخاب می کنند که از نظر اجرایی کارآمد، ولایت پذیر و باتقوا باشد. این وظیفه را بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدا بر دوش ما گذاشتند و اگر رییس جمهور آینده هر یک از این سه شرط را نداشته باشد، به وضعیت کشور ضربه وارد می شود.

معاون امور خانواده مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در خاتمه تاکید کرد: اگر فرد منتخب از این سه خصلت برخوردار باشد، کشور انقلابی ایران را عزتمند و با قدرت به جهانیان معرفی می کند، اما اگر هر گونه کوتاهی در انتخاب فرد اصلح داشته باشیم، خدای ناکرده عزت کشور به ذلت تبدیل می شود.