به گزارش پارس به نقل از ایسنا، دکتر سید فرزاد حسینی، مدیرکل پزشکی قانونی استان خوزستان آخرین آمار قربانیان حادثه رانندگی ظهر پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه اتوبوس اسکانیا و تریلر بنز که در محور اهواز هفتکل اتفاق افتاده بود را ۱۷ تن اعلام کرد و گفت: تاکنون هویت ۱۲ تن از قربانیان مشخص شد.

وی درباره نحوه شناسایی هویت قربانیان حادثه اظهارداشت: بر اساس شواهد ظاهری متوفیات، معاینات به عمل آمده و تشخیص هویت، اجساد ۱۲ تن پس از صدور گواهی فوت به خانواده های قربانیان تحویل داده شد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان خوزستان از انجام آزمایشات تکمیلی روی اجساد پنج تن دیگر از قربانیان حادثه برای تعیین هویت خبرداد و گفت: در این حادثه دو سرنشین دو خودرو زنده ماندند.

به گفته حسینی اسامی متوفیات شناسایی شده شامل: حمید موسوی، مجبتی براهویی، نادر فاضلی، محمد بازیار، شیما باوی، رؤیا باغفر، زینب علوی، خانم منجزی، اصغر بخشیان کردی، صادق احمدی مقدم، رسول حسینی دهکردی و مسعود رحیمی است.

وی اسامی پنج جسد دیگری که بنا به اعلام تعاونی مسافربری و مراجعه بستگان به اداره کل پزشکی قانونی در حال طی معاینات پزشکی هستند را فرشید فتحی، آقای ستایشی، آقای جعفری، محمد باقر ملکیان و مجتبی صباهی اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، اتوبوس VIP اسکانیا در ساعت ۹: ۴۵ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه از ترمینال سه راه تپه به مقصد اصفهان حرکت کرده بود که در کیلومتر ۴۰ محوراهواز – هفتکل در لاین مخالف پس از برخورد با یک دستگاه کامیون باری آتش گرفت و آتش آن به کامیون نیز سرایت کرد و در نتیجه ۱۴ تن کشته و چهار تن دیگر نیز در بیمارستان بستری شدند.