• لینک کوتاه
 • منبع: ایرنا کد خبر: 427695

  جسد دومین فرد از خواهران خُردسال غرق شده در کانال روستای دنارت اصفهان، توسط غواصان آتش نشانی اصفهان پیدا شد.

  به گزارش پارس نیوز،

  مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از سه روز جستجوی قوسی دوره ای تیم غواصی در مسیری 15 کیلومتری و بستن موقت دریچه ورودی کانال، سرانجام جسد کودک دوم نیز امروز در مسیر کانال در حدفاصل روستای دشتی و زیار، از آب گرفته شد.

  محمد شریعتی افزود: صبح روز گذشته(چهارشنبه) نیز جسد خواهر بزرگتر(هفت ساله) توسط غواصان پیدا شد.

  به گزارش ایرنا، ساعت 15 و 52 دقیقه روز گذشته خبر غرق شدن دو خواهر چهار و هفت ساله به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اعلام شد که چهار تیم غواصی پنج نفره از ایستگاه های شماره 5 پل بزرگمهر، 15 خوراسگان، یک خیابان مطهری و هشت آتشگاه و نیز قایق آتش نشانی اصفهان به محل اعزام شدند.

  عملیات برای یافتن اجساد دو کودک از ساعت 15 و 56 دقیقه روز سه شنبه آغاز شد و این عملیات تا شب گذشته ادامه داشت و روز گذشته و امروز نیز ادامه یافت.

  به گفته شاهدان عینی و بستگان دو کودک غرق شده، این دو دختر با نام های افسانه و پروانه نوروزی برای دیدن پدرشان به محل کار او در یک گاراژ واقع در محدوده کانال دنارت رفته بودند که بر اثر بازیگوشی کودک چهارساله، وی به داخل کانال سقوط کرده بود.

  خواهر بزرگتر نیز که برای کمک به او وارد کانال شده بود، بدلیل شیب تند کانال و شدت جریان آب، غرق شد و تلاش های پدر برای نجات فرزندانش نیز بی نتیجه ماند.

  روستای دنارت در 15 کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد.

   

  جسد کانال دنارت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها