• لینک کوتاه
 • منبع: تسنیم کد خبر: 419376

  حکم قاتل ستایش در شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور صادر شد.

  به گزارش پارس نیوز،

  عسکر قاسمی آقباش وکیل مدافع اولیای دم ستایش با اعلام این خبر گفت که شعبه 32 دیوان عالی کشور نظر خود را درباره این پرونده صادر کرده اما هنوز ابلاغ نشده است.

  به گفته این وکیل دادگستری، حکم شعبه دیوان عالی کشور به تایپ ارسال شده و تا فردا (دوشنبه) یا پس فردا (سه‌شنبه) ابلاغ می‌شود.

  نورالله عزیزمحمدی دیگر وکیل اولیاء دم ستایش پیشتر گفته بود که حکم دیوان به زودی صادر می‌شود و خانواده ستایش به اجرای حکم قصاص اصرار دارند.

  بر اساس این گزارش، فعلاً معلوم نیست که دیوان عالی کشور حکم دادگاه بدوی مبنی بر قصاص، اعدام و دیه را تأیید کرده است یا خیر؟

   21 فروردین امسال بود که رسانه‌ها از قتل یک دختر بچه 6 ساله افغانستانی توسط نوجوان 16 ساله ایرانی در شهر خیرآباد شهرستان ورامین خبر دادند که در نهایت، قاتل دستگیر و برای وی پرونده تشکیل شد.

  قاتل ستایش از سوی دادگاه کیفری یک استان تهران بابت ارتکاب قتل به قصاص، تجاوز به عنف به اعدام و بابت جنایت بر میت به دیه محکوم شده است.

  یکم دی امسال، مجتبی فرحبخش وکیل قاتل ستایش از انتقال موکلش به بیمارستان اعصاب و روان خبر داد و گفت: متأسفانه به دلیل شرایط روحی و روانی و پرخاشگری‌هایی که امیرحسین داشت، وی به بیمارستان اعصاب و روان منتقل شده است.

  به گفته وی عذاب وجدان و ندامتی که موکلش در چند ماه گذشته داشته به همراه زمینه‌های بیماری روانی، باعث شده که امیرحسین از خود رفتارهای غیرعادی نشان دهد.

  هشتم دی نیز فرحبخش از ترخیص موکلش از بیمارستان اعصاب و روان خبر داد، گفت: حال موکل رو به بهبود است.

   

  دادگاه وکیل ستایش قریشی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از
  • محمد
   پاسخ

   باید همچین موجود کثیفی رو سنگسار کرد اعدام براش خیلی کمه

  • ناشناس
   پاسخ

   اعدامش کن این سک رو

  • مصطفي
   پاسخ

   قصاص كنيد كه راحت شوند

  • شیرازی
   پاسخ

   اصلااعدام هرگزاون جوون بوده واشتباه کرده وجایی برای جبران هست

  • ناشناس
   پاسخ

   بعدشم بایددنبال چاره گشت که چرااین فیلمهای بدراوارد ایران میکنندوجوونهای کشورروبیچاره میکنند

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها